نمایش پست تنها
قدیمی 02-24-2012, 04:11 PM   #4
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

پيروزي سيدهاي برتر در روز چهارم

سيد برتر مسابقات تنيس ممفيس، جان ايزنر، به مرحله ¼ نهايي صعود كرد.در جريان چهارمين روز مسابقات، ايزنر موفق شد 7-6(3), 6-4 هموطنش دانلد يانگ را مغلوب كند.او با استفاده از سرويس قدرتمند خود 22 ضربه ايس داشت و 72 درصد امتيازات سرويس اولش را كسب كرد تا در 1 ساعت و 43 دقيقه به بازي پايان دهد.
ايزنر:”بازي سختي بود.من در ابتدا خوب بازي نمي كردم ولي خوب جنگيدم و اين به من خيلي كمك كرد.به خاطر همين توانستم ست اول را كه خيلي نزديك بود ببرم و در ست دوم بهتر بازي كنم.خوشحالم.”
هرچند يانگ در ست اول 4-2‌ پيش افتاد، ولي ايزنر موفق شد كه بلافاصله سرويس حريفش را بريك كند و كار را به تايبريك بكشاند.ايزنر كه در همه 8 تايبريك خود در اين فصل پيروز بوده در اين باره گفت:”اين وقتيست كه آدرنالينم به بيشترين مقدارش مي رسد.سلاح سرويسم، در تايبريك خيلي كمك مي كند.مي توانم امتيازات آساني را كسب كنم.من بهترين سرويس هايم را در تايبريك مي زنم.خيلي راحت هستم ولي ترجيح مي دهم كه تايبريك بازي نكنم.”
ايزنر براي حضور در نيمه نهايي به ديدار يورگن ملزر اتريشي خواهد رفت كه پس از 129 دقيقه توانست 2-6, 6-3, 7-6(5) ايوان دوديگ را مغلوب كند.

سيد چهارم و نفر 35ام رده بندي تنيس مردان، ميلوس راونيچ هم به سومين ¼ نهايي اين فصل خود رسيد.او 74 درصد امتيازات سرويس اولش را برد و هردو فرصت بريك شدن سرويسش را ناكام گذاشت تا با نتيجه 6-4, 6-4 از سد سرگي استاخوفسكي بگذرد.
راونيچ گفت:”حس مي كنم اين هفته بهتر بازي مي كنم.هفته قبل تنيس خوبي بازي كردم ولي خوشحالم كه اين هفته در حال بهبود آن هستم.”
راونيچ به ديدار اليور روكوس بلژيكي مي رود.روكوس در دو ست با نتايج 6-4, 7-5 رايان هرسيون را شكست داد.
در ديگر بازي هاي روز پنجشنبه، سيد سوم، رادك استپانك پس از پيروزي 4-6, 6-3, 7-6(4) برابر رايان سويتينگ به دور بعد صعود كرد.او به مصاف سم كوئري آمريكايي خواهد رفت كه توانست 7-6(4), 6-4 كوين اندرسون را از پيش رو بردارد.بنجامين بكر از آلمان 7-6(4), 6-4 ژاوير ماليس را شكست داد تا به ديدار لوكاس كوبات از لهستان برود كه 7-6(5), 6-2 فيليپ پتشنر را مغلوب كرد.

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: