نمایش پست تنها
قدیمی 02-22-2012, 11:45 AM   #2
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

پيروزي ايزنر و كوئري در روز دوم مسابقات

سم كوئري به دور دوم رقابت هاي تنيس ممفيس صعود كرد.روز سه شنبه و در جريان اين مسابقات، كوئري 2-6, 6-3, 6-4 آلخاندرو فايا از كلمبيا را شكست داد.كوئري در ماه ژوئن گذشته تحت عمل جراحي آرنج قرار گرفت و اين دومين پيروزي فصل او در 5 بازي انجام شده بوده.رنكينگ بازيكن آمريكايي اكنون 99 است و با بهترين رتبه خود در ژانويه 2011 (رنك 17) فاصله زيادي دارد.
او درباره بازگشت به شرايط مسابقات گفت:”حس مي كنم خيلي نزديك شدم.بيش از حد معمول خطاي فورهند دارم ولي آن را محكم و هجومي مي زنم.روز به روز بهتر مي شود.”
سيد اول مسابقات، جان ايزنر، بر روي سرويسش عملا غيرقابل لمس بود و 7-6(1), 7-6(4) ژيل مولر را شكست داد.بازيكن بلند قامت آمريكايي 48 تا از 50 امتياز سرويس اولش را كسب كرد و 26 ضربه ايس در طول مسابقه داشت.او سه امتياز پاياني بازي را به خود اختصاص داد تا پس از 1 ساعت و 40 دقيقه پيروز شود.
ايزنر:”اين مسابقه اي بود كه مي دانستم سخت خواهد بود.مي دانستم كه بايد سخت تلاش كنم.به بهترين صورت سرويس زدم و اين به من كمك كرد.از نظر آمادگي براي مسابقه، به نظرم هنوز كاملا آماده نيستم...توپ هايم داخل زمين نمي رفتند، تا قبل از تايبريك ها.توانستم چند ضربه نزديك خطوط بزنم.پيروزي در ست اول خيلي مهم بود.”
در ديگر مسابقات انجام شده، رايان سويتينگ باقدرت ظاهر شد و فقط در 45 دقيقه، 6-0, 6-2 جيمز بليك را مغلوب كرد.او 79 درصد امتيازات سرويسش را كسب كرد و 3 بار در هر ست حريفش را بريك كرد.بليك كه چند ماه به دليل مصدوميت زانو از رقابت ها دور بود، در اولين ديدار اين فصل خود بازي مي كرد.
همچنين سرگي استاخوفسكي 6-3, 7-6(6) رابرت كندريك را شكست داد.بازيكن اوكرايني در پيروزي 71 دقيقه اي خود 10 ضربه ايس داشت و در نبرد بازيكنان 19 ساله، رايان هريسون موفق شد در كمتر از 2 ساعت 6-3, 2-6, 6-4 جك ساك را مغلوب كند.

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: