نمایش پست تنها
قدیمی 11-20-2010, 01:23 PM   #9
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
مک انرو اگه این رو نگه بیشتر باید تعجب کرد . توی یو اس اوپنه 2007 و 2008 هم رافا رو Favourite میدونست ، اینقدر گفت تا بالاخره یه بار حرفش درست از آب درومد . توی بازی فینال ویمبلدون 2008 هم یه جوری گزارش گری میکرد که یه بچه ی دو ساله هم میفهمید داره جانب دارانه صحبت میکنه . کلا اهالی تنیس علاقه ی زیادی به جوگیر شدن دارند ، از گزارشگرها گرفته تا منتقد ها و مفسرا ... کافیه مثلا موری 2 تا گرنداسلم پشت سر هم ببره شروع میکنن به گفتن این حرفا ، یا مثلا کافیه فدرر یه استرالیا رو ببره دوباره این قهرمانی رو میکنن تو بوق و کرنا . چیزی که مشخصه اینه که باید چند ساله دیگه صبر کرد و نمیشه با قاطعیت نظر داد .
ضمنا بورگ دقیقا گفته که راجر هنوز هم بزرگترینه ، درضمن من ندیدم جایی گفته باشه " حتی راجر بزرگ را هم نمیتوان با نادال از نظر یک ورزشکار مقایسه کرد" ، اگه این عبارت مربوط به خبره دیگه ای هست بنده اطلاع ندارم ولی توی این خبر چنین حرفی زده نشده .

اینم متن اصلی :

DOHA, Qatar (AP)—Roger Federer may have the most Grand Slam titles, but John McEnroe says Rafael Nadal is building a resume that could make him the greatest of all time.

Federer has won a record 16 Grand Slams, seven more than Nadal. Yet Nadal has a 14-7 record against Federer. Nadal has won the Davis Cup title with Spain and an Olympic singles gold medal—two achievements that have eluded Federer.
McEnroe, speaking at a sports conference in Doha, said “there is an argument to be made that Rafael Nadal may be the greatest player eventually, even possibly now.”

McEnroe adds that the 29-year-old Swiss star could add a “couple more” to that tally.

Former Swedish great Bjorn Borg said Federer is still the greatest, although “Rafa has the chance to be the greatest player” if he stays healthy.
من گفتم مکنرو گفته نه بورگ اینم لینکش
http://uk.eurosport.yahoo.com/171120...nrivalled.html
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: