Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز چهاردهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون 2016 در روز ناهید شید (یکشنبـه) مورخ 20 تیر ماه 1395 به وقت ایران:
ORDER OF PLAY — DAY 14: SUNDAY, 10 JULY, 2016
CENTRE COURT — From 5:30 PM IRDT
GENTLEMEN'S SINGLES — FINAL
Milos Raonic (CAN)[6] vs. Andy Murray (GBR)[2]i
MIXED DOUBLES — FINAL
Robert Farah (COL)[15]/Anna-Lena Groenefeld (GER)[15] vs. Henri Kontinen (FIN)/Heather Watson (GBR)i
NO.1 COURT — From 4:30 PM IRDT
BOYS' SINGLES — FINAL
Denis Shapovalov (CAN)[5] vs. Alex De Minaur (AUS)[7]i
LADIES' INVITATION DOUBLES
Lindsay Davenport (USA)/Mary Joe Fernandez (USA) vs. Martina Navratilova (USA)/Selima Sfar (TUN)i
BOYS' DOUBLES — FINAL
Felix Auger-Aliassime (CAN)[1]/Denis Shapovalov (CAN)[1] vs. Kenneth Raisma (EST)[2]/Stefanos Tsitsipas (GRE)[2]i
NO.3 COURT — From 2:30 PM IRDT
GENTLEMEN'S INVITATION DOUBLES
Greg Rusedski (GBR)/Fabrice Santoro (FRA) vs. Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE)i
GIRLS' DOUBLES — FINAL
Usue Maitane Arconada (USA)[4]/Claire Liu (USA)[4] vs. Mariam Bolkvadze (GEO)/Caty McNally (USA)i
COURT 18 — From 3:00 PM IRDT
SNR. GENTLEMEN'S INV. DOUBLES
Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS) vs. Jacco Eltingh (NED)/Paul Haarhuis (NED)i
COURT 17 — From 2:30 PM IRDT
GENTLEMEN'S WHEELCHAIR SINGLES — FINAL
Stefan Olsson (SWE) vs. Gordon Reid (GBR)i
NOT BEFORE 4:00 PM IRDT
LADIES' WHEELCHAIR DOUBLES — FINAL
Yui Kamiji (JPN)[1]/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Jiske Griffioen (NED)[2]/Aniek Van Koot (NED)[2]i
|