نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2014, 08:00 PM   #2
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

به نقل از یاهو اسپرت، نواک جوکوویچ هفت روز پیش صاحب اولین فرزند خود شد و از این بابت بسیار خوشحال است. مسابقات مسترز پاریس که هفته آینده برگزار می‌شود برای وی و راجر فدرر سوئیسی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر فدرر در این مسابقات به قهرمانی برسد و جوکوویچ نتواند در فینال حضور داشته باشد، این فدرر سوئیسی است که بار دیگر مرد شماره یک تنیس جهان خواهد شد و جوکوویچ به جایگاه دوم سقوط می‌کند.

تنیسور صربستانی تظاهر می‌کند بابت این ماجرا هیچ نگرانی ندارد زیرا وی از باقی ماندن در صدر جدول برترین تنیسور‌های جهان اطمینان دارد.
جوکوویچ گفت: من هنوز مرد شماره یک تنیس هستم و قصد ندارم با فکر کردن به احتمالات خود را نگران سازم. پدر شدن من موجب شد خود را مرد اول جهان بدانم.

*اصول فرزند داری را از فدرر فرا می‌گیرم

جوکوویچ خارج از مسائل حرفه‌ای مایل است از راجر فدرر به عنوان پدر 4 فرزند دختر و پسر در مورد نکات ریز پدرانه سوال بپرسد.

جوکوویچ گفت: دوست دارم هر روز از عمرم را در کنار فرزند و همسرم بگذرانم اما بسیاری از مواقع این خواسته محقق نمی‌شود. به عنوان مثال در پاریس نمی‌توانم خانواده‌ام را همراه خود ببرم زیرا فرزندم بسیار کوچک است. باید از فدرر و دیگر بازیکنان سطح حرفه‌ای در مورد رمز موفقیتشان و چگونگی ایجاد توازن میان کار حرفه‌ای و زندگی خانوادگی سوالاتی بپرسم.
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: