Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمهپایانی و پلیآف مسابقات ملی تنیس 2016 دیویس کاپ در گروه جهانی
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری و نفرات شرکت کننده
در دور نیمهپایانی و پلی-آف گروه جهانی و دیدارهای منطقهای
مسابقات ملّی تنیس جام Davis Cup 2016 مردان جهان
WORLD GROUP – SEMI-FINALS
دیدارهای دور نیمهپایانی گروه جهانی
====================================
___
بریتانیا × آرژانتین
محل برگزاری: Emirates Arena, Glasgow, اسکاتلند
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Top – داخل سالن سرپوشیده
Court Pace Rating: Medium Fast
نوع توپ: Slazenger Wimbledon Ultra Vis Hydroguard
اعضای تیم بریتانیا
––––––––––––––––
Andy Murray
Kyle Edmund
Jamie Murray
Daniel Evans
کاپیتان: Leon Smith
اعضای تیم آرژانتین
–––––––––––––––
Federico Delbonis
Guido Pella
Leonardo Mayer
Juan Martin del Potro
کاپیتان: Daniel Orsanic
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
کروواسی × فرانسه
محل برگزاری: Kresimir Cosic Hall, Zadar, کروواسی
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Grand Prix Cup – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium Slow
نوع توپ: Babolat French Open Roland-Garros
اعضای تیم کروواسی
–––––––––––––––
Marin Cilic
Borna Coric
Ivan Dodig
Marin Draganja
کاپیتان: Zeljko Krajan
اعضای تیم فرانسه
–––––––––––––
Richard Gasquet
Lucas Puille
Nicolas Mahut
Pierre-Hugues Herbert
کاپیتان: Yannick Noah
====================================
WORLD GROUP – PLAY-OFFS
دیدارهای دور پلی-آف گروه جهانی
====================================
___
اوزبکستان × ســویــیـــس
محل برگزاری: Olympic Tennis School, Tashkent, ازبکستان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
Court Pace Rating: Medium slow
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
اعضای تیم ازبکستان
––––––––––––––––
Denis Istomin
Farrukh Dustov
Sanjar Fayziev
Jurabek Karimov
کاپیتان: Petr Lebed
اعضای تیم سوییس
–––––––––––––––
Henri Laaksonen
Adrien Bossel
Antoine Bellier
Johan Nikles
کاپیتان: Severin Luthi
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
بلژیک × برزیل
محل برگزاری: Sleuyter Arena, Ostend, بلژیک
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
اعضای تیم بلژیک
––––––––––––––
David Goffin
Steve Darcis
Ruben Bemelmans
Joris de Loore
کاپیتان: Johan van Herck
اعضای تیم برزیل
–––––––––––––
Thomaz Bellucci
Thiago Monteiro
Marcelo Melo
Bruno Soares
کاپیتان: Joao Zwetsch
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
استرالیا × اسلوواکی
محل برگزاری: Sydney Olympic Park Tennis Centre, Sydney, استرالیا
نوع سطح: چمن – Rye Grass – استادیوم رو باز
Court Pace Rating: Medium Fast
نوع توپ: Babolat Team
اعضای تیم استرالیا
––––––––––––––––
Nick Kyrgios
Bernard Tomic
Sam Groth
John Peers
کاپیتان: Lleyton Hewitt
اعضای تیم اسلوواکی
––––––––––––––
Martin Klizan
Lukas Lacko
Andrej Martin
Igor Zelenay
کاپیتان: Miloslav Mecir
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
کانادا × شیلی
محل برگزاری: Scotiabank Centre, Halifax, کانادا
نوع سطح:هارد کورت – Plexipave – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort Elite
اعضای تیم کانادا
–––––––––––––
Vasek Pospisil
Frank Dancevic
Denis Shapovalov
Daniel Nestor
کاپیتان: Martin Laurendeau
اعضای تیم شیلی
–––––––––––––
Gonzalo Lama
Christian Garin
Hans Podlipnik-Castillo
Nicolas Jarry
کاپیتان: Nicolas Massu
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
روســیـــه × قزاقستان
محل برگزاری: National Tennis Center, Moscow, روسیه
نوع سطح:هارد کورت – Plexipave –استادیوم رو باز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم روسیه
–––––––––––––
Andrey Kuznetsov
Evgeny Donskoy
Konstantin Kravchuk
Andrey Rublev
کاپیتان: Shamil Tarpischev
اعضای تیم قزاقستان
–––––––––––––––––
Mikhail Kukushkin
Andrey Golubev
Aleksandr Nedovyesov
Dmitry Popko
کاپیتان: Dias Doskarayev
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
هندوستان × اسپانیا
محل برگزاری: R.K. Khanna Tennis Stadium, New Delhi, هند
نوع سطح: هارد کورت – Plexipave – استادیوم رو باز
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Wilson Championship Extra Duty
اعضای تیم هند
––––––––––––––
Saketh Myneni
Ramkumar Ramanathan
Rohan Bopanna
Leander Paes
کاپیتان: Anand Amritraj
اعضای تیم اسپانیا
–––––––––––––––
Rafael Nadal
David Ferrer
Feliciano Lopez
Marc Lopez
کاپیتان: Conchita Martinez
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
آلـمـان × لهستان
محل برگزاری: Rot-Weiss Tennis Club, Berlin, آلمان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Tretorn Serie+i
اعضای تیم آلمان
–––––––––––––
Philipp Masur
Florian Mayer
Jan-Lennard Struff
Daniel Brands
کاپیتان: Michael Kohlmann
اعضای تیم لهستان––––––––––––––––
Kamil Majchrzak
Hubert Hurkacz
Lukasz Kubot
Marcin Matkowski
کاپیتان: Radoslaw Szymanik
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
ژاپـــن × اوکراین
محل برگزاری: Utsubo Tennis Center, Osaka, ژاپن
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – استادیوم رو باز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم ژاپن
–––––––––––––
Kei Nishikori
Yuichi Sugita
Yoshihito Nishioka
Taro Daniel
کاپیتان: Minoru Ueda
اعضای تیم اوکراین
––––––––––––––
Illya Marchenko
Sergiy Stakhovsky
Artem Smirnov
Danylo Kalenichenko
کاپیتان: Mikhail Filima
====================================
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – 1ST ROUND PLAY-OFF
از سری دیدارهای دور نخست پلی-آف گروه یک منطقه اروپا/افریقا
___
سوئد × هلند
محل برگزاری: Bastad Tennis Stadium, Bastad, سوئد
نوع سطح: هارد کورت – Plexipave – استادیوم رو باز
نوع توپ: Head ATP
اعضای تیم سوئد
–––––––––––––
Elias Ymer
Isak Arvidsson
Fred Simonsson
Mikael Ymer
کاپیتان: Fredrik Rosengren
اعضای تیم هلند
––––––––––––––
Robin Haase
Thiemo de Bakker
Tim Van Rijthoven
Jean-Julien Rojer
کاپیتان: Jan Siemerink
|