نمایش پست تنها
قدیمی 10-10-2009, 09:22 PM   #115
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
والا چیزی که من به چشمم دیدم این بود که رافا خیلی در ست دوم به خودش فشار می آورد
گوله می کرد دنبال توپ.
امتیاز می گرفت واموس واموس می کرد.
یه بار برک کرد، یه برک پوینت رو هم از دست داد
شاید این استدلال شما واسه کسایی که بای رو ندیدن، جالب توجه بوده باشه، ولی نه برای من

البته من اصلا نمی گم رافا در شانگهای شانسی نداره، هر تورنمنت شرایط خاص خودش رو داره
ولی رافا تلاش زیادی کرد امروز. مخصوصا ست دوم
وقتی کسی میگه رافا نخواست فشار بیاره این بدین معنا نیست که رافا میاد و شل وا میسته و میبازه که تو مسابقه ی مهم تر بهتر کار کنه!! دویدن و گوله کردن و واموس گفتن هم دلیل نمیشه که رافا به حد مرگ بهترین بازیش رو انجام داده و از پس سیلیچ بر نیومده!!!

گوله کردن و کلا دویدن کیلومتر های بالا تو ذات رافاس! تو هر بازی به جرات میشه گفت بالای 10 کیلومتر میدوه حتی تو بازی های سادش چون توانائی بدنی بالائی داره و سبک بازیش هم نصف بیشتر عمر ورزشیش دفاعی بوده این کار تو خونشه و بخوبی هم از پس دویدن بر میاد بدون اینکه نفس کم بیاره واموس هم برای بالا بردن روحیش میگه مثل بازی با سونگا تو استرالیای 2008 یا دل پوترو تو یو اس اوپن

من میدونم دیگه تو همش میخوای رافا رو بقول خارجی ها Diss کنی و همش بگی بهترین بازیش رو کرد و باخت و از اینجور حرفای تکراری!! خودت هم خوب میدونی رافا اگه تو اوجش باشه عمرا به امثال سیلیچ به این راحتی نمیبازه نمیگم اصلا نمیبازه ولی وقتی ببازه هم با نتیجه ی نزدیک میبازه...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: