نمایش پست تنها
قدیمی 01-23-2012, 11:38 PM   #60
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ
پیش فرض رسیدن نواک جکوویچ به کواترفینال آزاد استرالیا

شکست دادن لیتون هیویت استرالیای در آخرین مسابقه ی دور چهارم .
در آخرین مسابقه ی امروز،مرد شماره یک دنیای تنیس و مدافع عنوان قهرمانی توانست رقیب استرالیایی خود را شکست دهد.نوله که در تلاش کسب پنجمین عنوان گرنداسلم خود می باشد ، در زیر چراغ های استادیوم رادلیور و با نتایج 1-6، 3-6،6-4،3-6 در دوساعت و پنجاه و شش دقیقه لیتون هیویت اخرین امید مردم استرالیا را شکست داد.در این مسابقه نواک شروع بسیار قدرتمندی را داشت و توانست در گیم دوم و چهارم سرویس هیویت را بریک کند و 0-4 جلو بیفتد ولی استرالیای توانست گیم پنجم را به خود اختصاص دهد تا بازی با نتیجه ی 1-4 پیگری شود ، اما جوکو در نهایت توانست این ست را با نتیجه 1-6 به سود خود پایان دهد.در ست دوم هم نواک کار چندان مشکلی نداشت و توانست با نتیجه 3-6 این ست را همانند ست اول به خود اختصاص دهد.در ست سوم، نواک ریتم خود را از دست می دهد و دوباره در گیم نهم بریک می شود و سرانجام استرالیایی و شماره یک اسبق جهان با جنگیدن و تلاش این ست را با نتیجه ی 4-6 در 56 دقیقه ازآن خود می کند.نواک با یک بریک پوینت در گیم سوم ست چهارم مواجه می شود اما ان را بای ضربه ایس سیو میکند، سر انجام این ست نیز به سود نواک به پایان می رسد و اخرین مسافر به جمع هشت تنیسور برتر اولین گرند اسلم سال مشخص می شود.
در پایان مسابقه نواک گفت:"من باید این بازی را زودتر تمام میکردم.من در زمین احساس خوبی داشتم و خوب حرکت می کردم که ناگهان در ست سوم این ریتم من متوقف شد و دیگر من به خوبی حرکت نمیکردم و او به بازی برگشت و شما می دانید که جمعیت درون استادیوم از او حمایت می کردند. ولی در بعضی از مواقع بازی به خصوص در ست چهارم که رالی ها بهتر و طولانی تر بود من نیز بهتر عمل کردم.ولی بیرون امدن به عنوان برنده از این مسابقه خوب است."
نواک در بازی بعدی خود باید به مصاف داوید فرر اسپانیایی و سید پنجم مسابقات برود.این دو یازده بار باهم مسابقه داده اند که سهم نواک 6 برد و 5 باخت بوده است.
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: