نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2012, 12:22 PM   #3
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

پيروزي جوكويچ، فدرر و راديك در مرحله دوم

راجر فدرر به دور سوم مسابقات تنيس ميامي صعود كرد.عصر شنبه و در مجموعه تنيس كرندون پارك، فدرر به 1 ساعت و 23 دقيقه زمان نياز داشت تا با نتيجه 6-2, 7-6(3) از سد رايان هريسون، بازيكن آينده دار آمريكايي بگذرد.بازيكن سويسي ست نخست را به راحتي كسب كرد و در ست دوم 5-2 جلو افتاد تا اينكه هريسون مقاومت لحظات پاياني خود را به نمايش گذاشت و موفق شد سرويس فدرر را بريك كند و كار را به تايبريك برساند.
فدرر:”حس كردم كه در پايان بايد سه بار بازي را مي بردم، بردن مسابقه به من آرامش داد.شكست دادن يك آمريكايي در كشورش هميشه مهم است، چون اينجاست كه آن ها بهترين بازي خود را ارائه مي دهند.”
اما فدرر براي پيروزي در دور بعد بايد يك حريف آمريكايي ديگر را شكست دهد.سيد 31ام و قهرمان سال هاي 2004 و 2010 مسابقات، اندي راديك، فقط 9 امتياز سرويسش را از دست داد و 10 ضربه ايس زد تا 6-3, 6-2 ژيل مولر را از پيش رو بردارد و ديدار دو رقيب قديمي در ميامي تكرار شود.
فدرر درباره اين مسابقه گفت:”ركورد بازي هاي رودررو تاثير زيادي در بازي هاي من و اندي ندارد چون من مي دانم خيلي به راكت اندي و نحوه سرويس زدنش وابسته است.و اگر خوب بازي نكنم، پيروز نخواهم شد.پس فشار وجود دارد.اين چيزيست كه او مي تواند با بازيش خلق كند.براي همين است كه هيچ وقت در برابر او بازي را ساده نمي گيرم.”

در قسمت بالاي اين نيمه از جدول تورنومنت، مدافع عنوان قهرماني مسابقات كار نسبتا ساده اي در راه پيروزي داشت.نواك جوكويچ 73 درصد امتيازات سرويسش را كسب كرد و هر دو فرصت بريك را ناكام گذاشت تا با نتيجه 6-4, 6-4 به هفتمين پيروزي خود مقابل ماركوس باقداتيس برسد.به اين ترتيب جوكويچ 24 ساله ركورد بازي هاي اين فصل خود را به 15 برد و 2 شكست ارتقا داد.
نواك پس از بازي گفت:”من واقعا سعي دارم كه ذهنيت مثبتي داشته باشم.اينجا هستم تا به اندازه ديگر بايكنان براي قهرماني بجنگم و به فكر دفاع از آن نيستم.اين روزها خيلي سخت براي آمادگي تورنومنت تلاش كردم پس هر پيروزي برايم خيلي با اهميت است.”
جوكويچ براي رسيدن به دور چهارم به مصاف هموطن خود، ويكتور ترويسكي خواهد رفت كه پس از حدود 2 ساعت، 4-6, 6-1, 6-4 گيرمو گارسيا لوپز را شكست داد.

در ديگر مسابقات مهم ديروز، خوان مارتين دل پوترو 89 درصد امتيازات سرويس اول را به خود اختصاص داد تا 7-5, 6-4 ايوو كارلويچ را مغلوب كند.او به ديدار مارين چيليچ مي رود كه 6-3, 7-6(1) ايگور كونيتسين را حذف كرد.داويد فرر موفق شد در دو ست نواجوان استراليايي، برنارد تاميك را 6-4, 6-4 از پيش رو بردارد و با جولين بنتو روبرو خواهد شد كه در ديداري سخت 3-6, 6-3, 7-6(4) بنجامين بكر را شكست داد.سيد هشتم، مردي فيش 6-3, 7-6(1) بر فرانك دانچويچ كانادايي غلبه كرد و در دور سوم با كوين اندرسون مصاف مي كند كه 6-3, 6-7(3), 6-3 سم كوئري را از پيش رو برداشت.

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: