نمایش پست تنها
قدیمی 05-15-2013, 01:09 AM   #20
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
ببین گفتی که 3 تایی davis cup رو 16 و 4تایی davis cup 32.فرقش مگه تو چیه؟
باشگاه انقلاب که تو تهران معروفه دیگه؟هان؟
تفاوتشون توی نوع اون توپ ها هست، معمولاً توپ هایی که برای یه سطح خاص مثل خاک هستن ارزونتر از توپ هایی هستن که برای همه ی سطح ها می شه ازشون استفاده کرد. البته هر دو نوع بسته بندی توپی که دوستمون گفتن (بسته بندی نقره ای - سبز و نقره ای-قرمز) از شرکت ویلسون مخصوص خاک هستن، با این تفاوت که بسته بندی نقره ای قرمز برای بازی رو خاک سرخ تولید شده و بسته بندی سبز-نقره ای برای خاک رس سبز (که ازش با عنوان Har Tru هم یاد می شه. تورنمنت Family Circle توی چارلستون آمریکا روی این سطح برگزار می شه. البته احتمالاً اون فروشگاه خاص تخفیفی چیزی زده بوده واسه ی اون سه تایی هاش، چون این سطح تفاوت غیرمنظقی به نظر میاد.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
میشه یه عکس از این توپ ها بزارید؟
اگه توپ رو داخل بستش بزاریم و اصلا در بسته رو باز نکنیم یعین پلمپ پلمپ باشه تا چند وقت یمشه نگه داشت؟اکبنده اکبند
پاسخ به این سوال بستگی به شرایط نگهداری توپ و نوع بسته بندیشون داره. معمولاً توپ هایی که توی بسته بندی های فلزی هستن و در دمای اتاق و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری شده باشن باید سه چهار سالی دوام داشته باشن. همین چند وقت پیش توی کلوب ما برای مسابقات چند بسته توپ اسلازنجر بود که خودم وقتی آکبندشون رو باز کردم پنچر بودن. یکی از دوستام اینجا از ball pressurizer استفاده می کنه که عمر توپ رو یه مقدار طولانی تر می کنه اما نمی تونه مانع کم باد شدن توپ ها بشه چون توپ ها موقع بازی بیشتر بادشون خالی می شه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط smairamir نمایش پست ها
من چه راکتی بخرم ؟؟؟
به مربیم میگم میگه بیا حودم برات بخرم اما میخواد بندازه بهم ....

قیمتش مهم نیس فقط پیشنهاد بدید چه مدلی از چه برندی و قیمت حدودی ... ممنون
دوست عزیز همونطور که یکی دیگه از دوستان هم گفتن لطفاً در موضوع خودش این سوال رو بپرسین. اینجا من فقط به طور خلاصه می گم که برند و مدل رو نمی شه از قبل تعیین کرد و باید دید سطح بازی شما در چه حدیه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: