نمایش پست تنها
قدیمی 06-24-2014, 12:16 AM   #27
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
خوب ماری امروز خوب بازی کرد نشون داد که داره کم کم میشه اندی قبل مصدومیت هنوز 100% نشد.
نواک عالی بود واقعا تفاوت تو سروهاش و حرکتاش تو چمن نسبت به سال های قبل کاملا مشخصه یا اینکه بنده این نظرو دارم چون تاحالا نواکو ندیدم اینجوری تو چمن سرو بزنه و گام برداشتنشم نصبت به سال های قبل تعقیر کرده بود.
گولبیس یا هرکسی این سمت تنها میتونن حریف سخت برای نواک باشن نه برنده همونطور که قبل هر گرند گفتم الانم میگم نواک تنیسوریه تنها درحالتی فینالیست گرند نمیشه که یا حریفاش راجر,رافا,اندی باشن یا استن آماده که راجرو رافا با استن سمتش نیستن ولی این ماری کسی نیست که بتونه نواک رو ببره مگر اینکه دوباره بشه اندی قبل,جز این تنیسورا هرکی نواکوحذف کرد (که فعلا بعیده) شک نکنید قهرمانه چون ازسال 2011 یا نواک خودش قهرمان گرند بود یا کسی که نواک رو شکست داد راجرو رافا اسطورن سمپراس و آغاسی اسطورن اندی عالیه و... ولی نبوغ نواک یه چیز دیگست,واقعا تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده.
اولاً یک ماهی میشه که اندی تقریباً به آمادگی صددرصد رسیده عملکردش تو فصل خاک به جز بازیش با نادال فوق العاده بود . ماری تو ویمبی شانس اولو داره ، برخلاف نظر شما همین نواک آماده رو پارسال محو کرد . با اینکه حتی خودش زیاد حال و روز خوبی نداشت .
دوماً قسمت دوم حرفاتون نشون میده که اطلاعات تنیستون کمی ناامید کنندست . نواک بارها و بارها در بالاترین آمادگی جلو فدرر و نادال و ماری بازنده بوده . زیاد راه دوری نمیرم ، یواس 2010 ،رولند 2011 ، رولند 2012 ، ویمبی 2012 ، یواس 2012، رولند2013 ، ویمبی 2013 ، یواس2013 .بازم بگم ...
نمیخوام از نادال مایه بزارم ولی اگه میخوای بدونی نبوغ واقعی چیه توصیه میکنم فینال یواس 2013 رو یه بار دیگه ببین .
شما گفتین که نواک
"تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده" . خدمت شما عرض کنم که تنیسورای بزرگ با برنامه و پلن وارد کورت میشند در واقع تاکتیکاشونو برای مقابله با حریف برنامه ریزی میکنند که هدف اصلیشون بهم زدن ریتم حریف هست . شما وفتی میبینید که نواک ریتمشو تو ویمبی 2013 یا رولند 2014 یا... از دست میده دلیل اصلیش تاکتیک حریفانشه . (البته همیشه استثنا وجود داره). فکر کنم منظورشما این بود که اگه حریف های نواک کاری به کارش نداشته باشند و مثل ماست بزارند هر کاری دلش خواست بکنه اونوقت هیچ کس جلودار نواک نیست .
هیچ شکی نیست که نواک بازیکن فوق العادیه و جزو بزرگان تاریخ تنیسه ولی وقتی صحبت از افرادی مثل فدرر ، نادال یا سمپراس به میان میاد من هیچ کسیو ندیدم جرات کنه که نام نواکو هم رده با این افراد قرار بده . شما اولین نفر هستید !!!
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: