نمایش پست تنها
قدیمی 07-07-2016, 11:28 PM   #27
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط slice نمایش پست ها
با سلام بر پاور عزیز
پاور جان مارک دستگاه من strarmax هست ولی بنابه گفته ی شما من هر چقدر توی مسیر هند(9E) جستجو می کنم نمیتونم کانال AFN SPORT رو بیارم.به نظرتون مشکل از کجاست!!!
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

درود بر شما

دوست عزیزم دیـش شما گردان است یا ثابت؟

ماهـواره مدار 9 درجه شرقی یک ماهواره اروپایی/فرانسوی است و ارتباطی با هند نداره.

شاید شما با ماهواره 95 درجه شرقی NSS که کانالهای هندوستان را روی پکج Dish TV SD دارد، این مسیر را اشتباه گرفتید.

این ماهـواره که AFN بر روی آن پخش می‌شود، تنها چهار درجه با Hot Bird اختلاف دارد. یعنی اگر دیش گردان دارید، کمتر از دو ثانیه زمان می‌برد که از Hot Bird به روی AFN بروید.

سیگنال فرکانس مخصوص AFN بسیار قوی و گرفتنش مثل آب خوردن آسان است.

نسخه HD کانال AFN Sport با نام HD Sport و نسخه SD آن با نام Sport در فرکانس 11804 عمودی گیرنده شما نمایش داده می‌شود.

در ضمن، در ایــــن صفحه، فرکانس مربوط به تمامی کانالهای مسیر 9 درجه شرقی درج شده اند.

در ایران، تمام کانال‌هایی که در ستون دوم از سمت راست
سایت بالا، عبارت E9B Wide دارند را می‌توان دریافت نمود.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: