نمایش پست تنها
قدیمی 01-25-2012, 09:10 PM   #29
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

با پيروزي جوكويچ و ماري، نيمه نهايي رويايي در آزاد استراليا تكميل شد.

فيناليست دو دوره پياپي مسابقات و سيد چهارم، اندي ماري بريتانيايي باور دارد كه بازيش در زمان مناسبي به كمال نزديك شده و براي رقابت در نيمه نهايي آماده است.هرچند او روز چهارشنبه با درد گردن از خواب بيدار شد و در لحظاتي از بازي مجبور به تلاش بيشتر شد ولي اين دو برايش مشكل ساز نشدند تا 6-3, 6-3, 6-1 كي نيشيكوري از ژاپن را مغلوب كند.
ماري:”امروز شايد كمي محكم تر و پر انرژي تر از او بودم.او سه مسابقه طولاني با سبك بازيش انجام داده بود، او به رالي هاي طولاني نياز دارد و امروز اين يك برتري براي من بود.امروز به توپ بهتر ضربه مي زدم.قطعا مي توانستم بهتر سرويس بزنم و در بازي بعد به آن نياز دارم.امروز وقتي از خواب بيدار شدم گردنم درد مي كرد و سرويسم را به خوبي نمي توانستم حس كنم، نمي دانم كه اين دو مشكل ربطي به هم دارند يا نه؟”

نواك جوكويچ هم در يك بازي سخت و نزديك در سه ست 6-4, 7-6(4), 6-1 بر داويد فرر و مصدوميت پا غلبه كرد.در حاليكه 2-1 در ست دوم پيش بود، پاي جوكويچ پس از دنبال كردن توپ كشيده شد و از درد پاي چپش را فشار داد.هرچند در ادامه بازي حركتش در زمين با مشكل همراه بود، شماره 1 جهان توانست از آزمايش مقابل فرر سخت كوش سربلند خارج شود تا به سومين نيمه نهايي خود در آزاد استراليا برسد.
جوكويچ:”خوشبختانه اين چيزي نبود كه براي مدت طولاني بماند.فقط يك درد ناگهاني بود.امروز بعد از مدت خيلي زيادي حس كردم كه تنفس برايم سخت شده چون كلا روز حس مي كردم كه بينيم بسته بود.اما در اين مرحله از مسابقات وقتي با كسي مانند داويد بازي مي كنيد مجبوريد كه 5 تا 10 ضربه در هر رالي داشته باشيد، قدرت بدني و مقاومتتان آزمايش مي شود.من خيلي آماده هستم و براي بازيابي تا مسابقه بعد هيچ نگراني ندارم.”
نظر آن ها درباره رويارويي در نيمه نهايي:
ماري:”من هميشه از بازي كردن با نواك لذت برده ام و بله، 6 ماه بعد از فينال پارسال و با توجه به فصلي كه او داشت، شكست من خيلي بد به نظر نمي رسيد.ولي دوست دارم كه با او بازي كنم و اين معيار خوبيست تا بفهمم از سال گذشته تا به حال چقدر پيشرفت داشته ام.”
جوكويچ:”دوستي و رقابت ما به گذشته دور باز مي گردد...وقتي 12 ساله بوديم، در فرانسه، اولين تورنومنت ما.در سطح نوجوانان بازي هاي زيادي باهم داشتيم.اين عاليست كه ببينيد كسي كه با او بزرگ شده ايد خوب كار مي كند.اين يك چالش خوب ديگر براي ما خواهد بود.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: