نمایش پست تنها
قدیمی 05-08-2010, 10:23 PM   #22
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
خب دوست عزیز این بلائی هست که سر تمامی قهرمانان جهان میاد مگه فدرر چون بهترین تنیسور تاریخه نباید روزی شکست بخوره؟؟ مگه سمپراس آخر کاری به هر کسی نمی باخت؟؟ آغاسی چی؟ از قدیمی ها مگه جیمی کانرز اینطوری نبود؟؟

برای همینه که بنظر من استفی گراف یه اسطوره ی به تمام معنا هست و تکرار نشدنیه، چون درست زمانی که دید نمیتونه از پس هر کسی بر بیاد کنار کشید و دیگه هم برنگشت

فدرر هم این وضعش از یکی دو سال پیش شروع شد و تا موقعی که بخواد کناره گیری کنه نمیشه توقع داشت همه رو ببره
وضع فدرر از یک دو سال پیش شروع شد؟!!
ثباتی که فدرر تو دوران بازیگریش داشته رو هیچکی نداشته. بیش تر از بیست گرنداسلم متوالی هست که فدرر به نیمه نهاییش رسیده. مطمئنا خود شما هم اینارو میدونی و مثل همه طرفدارای متعصب نادال بعد هر افت فدرر در مسابقات غیر گرنداسلم میای و از تمام شدن فدرر میگی. البته من از سال پیش با شما آشنا شدم. دقیقا یادمه بعد از باخت فدرر تو فینال استرالیا و ناکامی هاش در مسترز های اوایل فصل اومدی و شروع کردی به همین حرفایی که الان میزنی و دیدید که فدرر در ادامه چه با شماها کرد.

مقایسه فدرر با استافی گراف هم یک مقایسه بی ربط هست. تا زمانی که فدرر مثل آب خوردن میاد و گرنداسلم میبره چرا باید خداحافظی کنه. مطمئنا اون بنده خدا هم میتونست مثل فدرر تو گرنداسلم ها ثبات داشته باشه خداحافظی نمیکرد.
درسته الان فدرر 2005 رو نمیبینیم ولی کاملا واضحه فدرر با تمرین بیشتر میتونه به دوران آمادگیش برسه. لااقل مثل استرالیا بشه.
ولی بازم مطمئنم اگه فدرر دوباره گرنداسلم ببره و بعد در یک مقطعی افت کنه, میاین و همین حرفا رو تکرار میکنین. کاری هم نمیشه کرد.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: