نمایش پست تنها
قدیمی 04-27-2010, 07:30 PM   #36
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

عزیز من اگه به رنکینگ بخوایم نگاه کنیم که همش دروغ میگه من جمله همین دل پوترو که 3 ماهه بازی نکرده و از رده ی ششم اومده چهارم!!

من نمیگم این تنیسور بدیه ولی گاهی اوقات اینقدر بالا میبرینش انگار چیکار کرده!! اینم یه تنیسور مثل دهها تنیسور نسبتا خوب دیگس مثل سونگا مثل سیلیچ و مثل خیلی های دیگه!! مثل خیلی بازیکنای دیگه که تو رنکینگ بالا اومدن و یه 4 تا نتیجه ی نسبتا خوب گرفتن و رفتن همون جائی که بهش تعلق دارن...

اگه به فینال گرند اسلم رسیدن باشه که سونگام رسیده تازه اون یه مسترزم برده ایشون چیکار کرده؟؟ مسترز برده؟؟ یه تایتل خوب برده؟؟ تونسته ثباتش رو در گرند اسلم حفظ کنه؟؟ از رولند پارسال تابحال در 3 گرند اسلم اخیر چه نتیجه ی درخور یه تنیسور درجه یک گرفته؟؟

تازه اگه بخوایم مقایسه کنیم سونگا ثباتش در گرند اسلم بمراتب بهتر از ایشون بوده!! چرا اون رو اینطوری نمی پرستید؟؟ تنها بخاطر بردی که مقابل رافا آورده و بساط قهرمانی راجر در فرنچ رو فراهم آورده؟؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: