نمایش پست تنها
قدیمی 02-05-2015, 04:56 PM   #312
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
مرد شماره یک تنیس دنیا ، نواک جوکوویچ می گوید که میخواهد درباره موضوعاتی که بین او و اندی ماری بخاطر فینال گرند اسلم استرالیا اتفاق افتاد با ماری صحبت کند .ماری می گوید که بخاطر مشکلات فیزیکی جوکوویچ در ست سوم حواسش پرت شده است .مرد شماره 4 تنیس دنیا می گوید که باید خودش هم بهتر رفتار میکرد اما نمیدونست که چه اتفاقی در ان زمان برای جوکوویچ افتاده است.
" اگر شانسی باشه و اگر او دلش بخواهد ، میتونیم با هم در این مورد حرف بزنیم .مشکلی نیست.من چیزی برای پنهان کردن ندارم . من از اون آدمها نیستم که به چیزی وانمود کنم ."
نواک احتمالا فینال یو اس اوپن 2013 و اون مدیکال تایم اوت خنده دارش رو یادش رفته که این حرفو زده البته نواک ازین کارها زیاد کرده مثل فینال ویمبلدون 2014 و ....
ولی بهر حال اوندفعه نتونست تمرکز ماری رو بهم بزنه اما این بار تونست
متاسفانه این گونه رفتارها داره کم کم به بخشی از تکنیک های تنیس اضافه و تبدیل میشه و خیلی از بازیکنان بزرگ هم ازین روش استفاده میکنن
در هر حال متاسفانه تنیس داره بیشتر شبیه فوتبال میشه و بردن بهر طریقی شده اولویت اول
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: