نمایش پست تنها
قدیمی 12-31-2011, 10:56 AM   #5
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

Conditions
مسابقات Hopman Cup بر روی یک سطح Hard داخل سالن از نوع Plexicusion برگزار می شود , همانند سطحی که در مسابقات Australian Open بکار رفته است.
در سال 2008 سطح از Rebound Ace تغییر کرد به طوری که اکثر بازیکنان احساس می کردند که کند شده است.
" من فکر می کردم که سطح سریعتر خواهد شد اما به نظر می رسد که خیلی کندتر شده است , " Jelena Jankovic چنین گفت و ادامه داد:
" این سطح از سطح Rebound Ace ی که من سال گذشته در Melbourn و Sydney بر روی ان بازی کردم خیلی کندتر به نظر می رسد. توپها واقعا Fluffy می شوند. اینجا داخل سالن است , بنابراین ممکن است کمی متفاوت باشد. نمی دانم این سطح چگونه در فضای ازاد عمل می کند. "
Djokovic با هم تیمی خود هم عقیده بود اما گفت که این سطح قابلیت بهتر شدن را دارد:
" باید ببینیم که این سطح چگونه عمل می کند زیرا این سطح کاملا نو است , " وی چنین گفت و ادامه داد:
" وقتی سطح نو است , به علت برجسته بودن و سخت بودن نقاط برجسته ان ( قبلا توضیح داده شده که سطح Hard مانند کاغذ سمباده می ماند , تفاوت Hard سریع با Hard کند نیز دقیقا مانند تفاوت کاغذ سمباده نرم با کاغذ سمباده زبر است ) کاملا کند است , اما بعد از چند روز یا چند هفته , سطح می تواند سریعتر شود. ما منتظر می مانیم تا ببینیم بعد از چند روز این سطح چگونه عمل می کند , اما در حال حاضر , این سطح واقعا کند است. "
بازیکن امریکائی Mardy Fish صریحتر بود:
" صادقانه بگم من طرفدار این سطح نیستم , " , او چنین گفت و ادامه داد:
" این سطح کمی برای من کند است. توپها واقعا Fluffy می شوند و شرایط بازی بی نهایت کند می شود. من طرفدار این سطح نیستم. "
در حالیکه این مسابقات در شرایط داخل سالن در Burswood Dome برگزار می شود , بازیکنان تازه از راه رسیده شانس اینکه در فضای ازاد در شرایطی که درجه حرارت معمولا تا 40 درجه سانتی گراد می رسد تمرین کنند را دارند.
" بهترین نحوه اماده شدن برای مسابقات Australian Open است زیرا ما شانس تمرین در فضای ازاد در گرما را داریم و سپس شانس حداقل سه بازی انفرادی در فضای داخل سالن در برابر حریفانی خوب , و سه بازی مختلط دوبل " , Molik چنین گفت.
Farid آنلاین نیست.  
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: