Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز ششم/هفتم » دور اصلی
i2013 CHINA OPEN
WTA Premier Mandatory
ATP World Tour 250
National Tennis Center
Beijing, China
September 28—October 6, 2013
Edition: 15th
i$ 5,185,625 / $ 3,566,050
Hard (Deco-Turf) / Outdoors
RESULTS — WEDNESDAY, 2 OCTOBER, 2013
Women's Singles — Third Round
i[4] Na Li (CHN) d. [13] Sabine Lisicki (GER) 7–5, 6–4
i[9] Petra Kvitova (CZE) d. [5] Sara Errani (ITA) 6–4, 6–7(7), 6–3
Women's Singles — Second Round
i[3] Agnieszka Radwanska (POL) d. Madison Keys (USA) 6–3, 6–2
i[8] Jelena Jankovic (SRB) d. Galina Voskoboeva (KAZ) 6–3, 5–7, 6–3
Polona Hercog (SLO) d. [14] Ana Ivanovic (SRB) 6–4, 6–4
Andrea Petkovic (GER) d. Svetlana Kuznetsova (RUS) 4–6, 6–4, 6–1
Women's Doubles — Second Round
Y Chan/J Zheng (TPE/CHN) d. [3] A Barty/C Dellacqua (AUS/AUS) 6–4, 6–4
i[8] C Black/S Mirza (ZIM/IND) d. A Pavlyuchenkova/L Safarova (RUS/CZE) 6–3, 6–2
Men's Singles — Second Round
i[2] R Nadal (ESP) d. P Kohlschreiber (GER) 64 76(3)
i[8] J Isner (USA) d. [Q] R Bautista Agut (ESP) 62 67(3) 64
F Fognini (ITA) d. [WC] L Hewitt (AUS) 60 62
Men's Doubles — Quarter-Finals
F Fognini (ITA)/A Seppi (ITA) d. [3] A Qureshi (PAK)/J Rojer (NED) 62 76(5)i
N Djokovic (SRB)/S Wawrinka (SUI) d. T Haas (GER)/F Mayer (GER) 62 61
Men's Doubles — First Round
i[1] D Nestor (CAN)/L Paes (IND) d. J Isner (USA)/S Querrey (USA) 62 62
M Mirnyi (BLR)/H Tecau (ROU) d. [4] J Benneteau (FRA)/N Zimonjic (SRB) 63 64
D Marrero (ESP)/F Verdasco (ESP) d. G Dimitrov (BUL)/T Robredo (ESP) 75 67(5) [10-7]i
|