نمایش پست تنها
قدیمی 03-20-2014, 08:06 AM   #1118
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
دوست عزیز واقعا شرمنده اینقدر سوال میپرسم من قصد کردم این راکتی که شما معرفی کردی بخرم فک کنم قیمتش ۶۰۰ باشه ولی یه چیزی یعنی این راکت اصلا به درد اسپین زدن نمیخوره؟ میشه یه توضیحی درباره راکت پارسال فدرر که داخل اسمش six one داشت بدین؟ بازم شرمنده
در مورد سوال پرسیدن خیالتون راحت باشه. تا هر موقع که سوال داشته باشین من در خدمتتون هستم.
این راکت هم به درد اسپین زدن می خوره، ولی برای اسپین زدن به خوبی راکتی که پترنش بازتر باشه نیست. اون 4 تا بازیکنی که از این راکت استفاده می کنن و همچنین سایر بازیکنایی که راکتشون پترن بسته (یعنی 18 در 20) داره، توی بازی هاشون مطمئناً از ضربه های تاپ اسپین استفاده می کنن، که معنیش می شه اینکه با این راکت هم می شه ضربه های تاپ اسپین زد، اما به خاطر پترن بسته ی راکت چرخش توپ کمتر می شه و در نتیجه ضربه ی تاپ اسپین زدن با این راکت سخت تره.
اگه دنبال راکتی هستین که بین اون راکتی که خودتون از این سری لینکش رو داده بودین و این راکت 18 در 20 باشه، بد نیست این یه راکت رو بگیرین که از لحاظ مشخصات شباهت زیادی به مدل 18 در 20 داره ولی در عین حال پترنش بازتره و اسپین زدن باهاش آسونتره، ولی این بدی رو داره که قدرتش بیشتره و کنترلش پایینتره.

راکت قبلی فدرر هم اسمش این بود: Wilson Six.One Tour BLX
مشخصات این راکت رو می تونین اینجا پیدا کنین، اما به طور کلی می شه گفت اون راکت هم مثل راکت های فبلی فدرر دارای وزن زیاد، اندازه ی سر کوچیک و پترن 16 در 19 بود.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: