نمایش پست تنها
قدیمی 01-07-2015, 02:17 PM   #10
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : به نظر شما رافائل نادال در چند گرنداسلم فصل جدید قهرمان ميشه؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
وقتی خود دوستان نادالی مثل سامان عزیز و مجتبی میان تو تاپیک و شرکت میکنند نمیدونم شما که هوادار جوکر هستید چرا خودتون رو به در و دیوار میکوبین
خیلی واضح من بالا نوشتم دلیل این تاپیک چیه
نه توهینی شده نه نسخه ای پیچیده شده فقط یه نظر سنجیه ...
نمیدونم شما جوکری ها چرا دوست دارین همیشه همه بحث ها رو متشنج کنید
اینجا کسی مثل شما نوسترداموس نیست که با اعداد 98 تا 100 درصدی حکم صادر کنه نظر سنجیه
،پیش بینی عه
البته شما چون همیشه از موقعی که مسترز های 250 بود در تنیس بودی بیشتر در حکم صادر کردن تخصص داری تا پیش بینی و شما کلا واقفی بر احوال تنیس جهان در آینده ...

پ ن : البته منظورم از جوکری ها همه نیستند مثل سجاد عزیز و دیگر دوستای خوبم و دوستان همه میدونند منظورم چه کسایی هست ...
مهرداد جان چرا شما منظور بنده رو متوجه نمیشی؟ من میگم چرا برای نادال بعد از باخت دیروز این تایپیک رو تشکیل دادین؟ برای راجر در سال 2013 اگه این تایپیک رو تشکیل دادین لطف کنید لینک بدین بنده ببینم. من میگم منطقیش این بود که واسه 4 نفر برتر رنکینگ این تایپیک باشه. حالا فهمیدی منظورم رو؟ در ضمن باید هم بگی سجاد عزیز چون هیچوقت با شما راجری ها وارد بحث نشده منم اگه میخواستم پاچه خواری شما راجری ها رو بکنم میشدم سروش عزیز بدون شک. نمیگم سجاد پاچه خواری کرده ولی هیچوقت حرفش رو رک نزده. حداقلش من تو این دو سال و نیم ندیدم!!!! نمیدونم چرا!!!!!! شاید به خاطر این بود که اومد جزء هیئت مدیره.

ویرایش توسط Sorou$h : 01-07-2015 در ساعت 02:22 PM
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: