نمایش پست تنها
قدیمی 02-13-2012, 11:32 PM   #1
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض اخبار تورنمنت تنیس زنان قطر

پیروزی مدعیان در روز اول

در مهم ترین بازی روز اول تورنمنت قطر امروز عصر قهرمان رولند گاروس 2008 ، آنا ایوانوویچ موفق شد از سد سوارز ناوارو از اسپانیا عبور کند.
ایوانوویچ ست اول رو با نتیجه 6-1 پیروز شد و در ست دوم در حالی که با نتیجه 4-1 از حریف خود پیش بود، سوارز به دلیل مصدومیت از ادامه مسابقه خودداری کرد و بدین ترتیب ایوانوویچ صرب راهی دور دوم شد.
آنا پس از بازی گفت : "برای او بسیار متاسفم.پیروزی به این شکل در مسابقه چندان لذت بخش نیست.من امیدوارم که او بتواند سریع از مصدومیت رهایی پیدا کند . من خوشحالم که تونستم در بازی راه رو پیدا کنم."

در دیگر بازی امروز، قهرمان دو گرند اسلم ، اسوتلانا کوزنتسووا موفق شد با نتیجه 7-5 6-3 از سد مارتینز سانچز از اسپانیا عبور کند.
پس از آغاز کند کوزنتسووا روسی در ست اول او در ادامه بازی کاملا بر بازی مسلط شد و در ست دوم به سادگی به پیروزی رسید. او باید در مرحله بعد به مصاف برنده بازی کیرینکو و جی ژنگ برود.
" قطعا این پیروزی برایم دشوار بود " اسوتلانا گفت.

هم چنین امروز پرواک از قزافستان موفق شد از سد سید دهم مسابقات اناستازیا پاولیوچنکووا از روسیه عبور کند.
این چهارمین پیروزی پرواک 20 ساله در این فصل به شمار میاد.

در دیدار تمام آسیایی امروز، شوای پنگ از چین پیروز شد.
شوای پنگ چینی سید چهاردهم مسابقات امروز تونست در 1 ساعت و 15 دقیقه از سد تنیسور عمانی،نبهانی عبور کند. پنگ ست اول را به سادگی و با نتیجه 6-0 پیروز شد. اما در ست دوم نبهانی کمی بیشتر پنگ را به دردسر انداخت اما او در این ست هم با نتیجه 7-5 مغلوب حریف چینی شد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: