Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز پنجـم » دور اصلی
i2013 Western & Southern Open - Cincinnati
WTA Premier 5
ATP Masters 1000
Lindner Family Tennis Center
Mason, Cincinnati, OH, U.S.A
August 10–18, 2013
Ed: 112th (ATP)/85th (WTA)i
$3,729,155/$2,369,000
Hard (Deco-Turf) / Outdoors
RESULTS — THURSDAY, 15 AUGUST, 2013
Men’s Singles — Third Round
i[1] Novak Djokovic (Serbia) d. [Q] David Goffin (Belgium) 62 60
i[2] Andy Murray (Great Britain) d. Julien Benneteau (France) 62 62
i[Q] Dmitry Tursunov (Russia) d. [3] David Ferrer (Spain) 62 64
i[4] Rafael Nadal (Spain) d. Grigor Dimitrov (Bulgaria) 62 57 62
i[5] Roger Federer (Switzerland) d. [11] Tommy Haas (Germany) 16 75 63
i[6] Tomas Berdych (Czech Republic) d. Tommy Robredo (Spain) 63 60
i[7] Juan Martin del Potro (Argentina) d. Feliciano Lopez (Spain) 64 16 64
John Isner (USA) d. [12] Milos Raonic (Canada) 76(5) 64
Men’s Doubles — Quarter-Finals
i[6] Santiago Gonzalez (Mexico)/Scott Lipsky (USA) d. Alexander Peya (Austria)/Bruno Soares (Brazil) 62 46 [16-14]i
Men’s Doubles — Second Round
i[1] Bob Bryan (USA)/Mike Bryan (USA) d. Jeremy Chardy (France)/Richard Gasquet (France) WalkOver (Chardy: Left Knee)i
i[4] Leander Paes (India)/Radek Stepanek (Czech Republic) d. Jerzy Janowicz (Poland))/Lukasz Kubot (Poland) 63 64
Mariusz Fyrstenberg (Poland)/Marcin Matkowski (Poland) d. [5] Aisam-Ul-Haq Qureshi (Pakistan)/Jean-Julien Rojer (Netherlands) 63 76(3)i
i[WC] James Blake (USA)/Steve Johnson (USA) d. [7] Julien Benneteau (France)/Nenad Zimonjic (Servia) 61 64
Women’s Singles — Third Round
i[1] Serena Williams (USA) d. Mona Barthel (Germany) 64 61
i[2] Victoria Azarenka (Belarus) d. Magdalena Rybarikova (Slovakia) 63 64
i[4] Agnieszka Radwanska (Poland) d. Elena Vesnina (Russia) 60 62
i[5] Na Li (China) d. [9] Angelique Kerber (Germany) 64 64
i[10] Caroline Wozniacki (Denmark) d. [7] Petra Kvitova (Czech Republic) 36 62 63
Simona Halep (Romania) d. Samantha Stosur (Australia) 64 46 62
i[12] Roberta Vinci (Italy) d. [6] Sara Errani (Italy) 64 63
i[14] Jelena Jankovic (Serbia) d. Sloane Stephens (USA) 36 75 75
Women's Doubles — Second Round
Julia Goerges (Germany)/Barbora Zahlavova Strycova (Czech Republic) d. [1] Sara Errani (Italy)/Roberta Vinci (Italy) 46 62 [11-9]i
i[2] Ekaterina Makarova (Russia)/Elena Vesnina (Russia) d. Liezel Huber (USA)/Nuria Llagostera Vives (Spain) 62 75
i[3] Su-Wei Hsieh (Chinese Taipei)/Shuai Peng (China) d. [7] Hao-Ching Chan (Chinese Taipei)/Katarina Srebotnik (Slovenia) 63 62
i[6] Janette Anna-Lena Groenefeld (Germany)/Kveta Peschke (Czech Republic) d. [WC] Angelique Kerber (Germany)/Andrea Petkovic (Germany) 61 26 [12-10]i
|