Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نهم » دور اصلی
Australian Open 2013 - Melbourne Park, Melbourne
Results - Tuesday, 22nd of January, 2013
Men's Singles - Quarter-Finals
i[1] N Djokovic (SRB) d. [5] T Berdych (CZE) 61 46 61 64
i[4] D Ferrer (ESP) d. [10] N Almagro (ESP) 46 46 75 76(4) 62
Men's Doubles - Quarter-Finals
i[3] M Granollers (ESP)/M Lopez (ESP) d. T Bellucci (BRA)/B Paire (FRA) 63 61
R Haase (NED)/I Sijsling (NED) d. [11] D Marrero (ESP)/F Verdasco (ESP) 64 76(3)i
Mixed Doubles - 2nd Round
Jarmila Gajdosova (AUS)/Matthew Ebden (AUS) d. (2) Elena Vesnina (RUS)/Leander Paes (IND) 6-3 6-2
Yaroslava Shvedova (RUS)/Denis Istomin (UZB) d. Zi Yan (CHN)/Santiago Gonzalez (MEX) 6-2 6-1
Nuria Llagostera Vives (ESP)/David Marrero (ESP) d. (4) Liezel Huber (RSA)/Max Mirnyi (BLR) 6-2 5-7 1-0 (7-4)i
i(5) Nadia Petrova (RUS)/Mahesh Bhupathi (IND) d. Katarina Srebotnik (SLO)/Nenad Zimonjic (SRB) 3-6 6-2 1-0 (7-5)i
Women's Singles - Quarter-Finals
i(2) Maria Sharapova (RUS) d. (19) Ekaterina Makarova (RUS) 6-2 6-2
i(6) Na Li (CHN) d. (4) Agnieszka Radwanska (POL) 7-5 6-3
Women's Doubles - Quarter-Finals
Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)/Lucie Safarova (CZE) 6-2 6-3
i(1) Sara Errani (ITA)/Roberta Vinci (ITA) d. (12) Serena Williams (USA)/Venus Williams (USA) 3-6 7-6 (7-1) 7-5
Varvara Lepchenko (UZB)/Saisai Zheng (CHN) d. (7) Nuria Llagostera Vives (ESP)/Jie Zheng (CHN) 6-3 5-7 7-5
Legends' Doubles
Wayne Arthurs (AUS)/Pat Cash (AUS) d. Goran Ivanisevic (CRO)/Cedric Pioline (FRA) 4-6, 7-6(8), 1-0 [10-5]i
Jacco Eltingh (NED)/Paul Haarhuis (NED) d. Darren Cahill (AUS)/Mats Wilander (SWE) 7-6(4), 6-2
Women's Legends' Doubles
Lindsay Davenport (USA)/Amelie Mauresmo (FRA) d. Nicole Bradtke (AUS)/Rennae Stubbs (AUS) 4-6, 6-3, 1-0 [10-6]i
|