Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier 5 و ATP Masters 1000 تورنمنت رم 2016 ایتالیا
ترتیب زمانی برگزاری و برنامه انجام مسابقات تنیس WTA Premier 5 و ATP Masters 1000 تورنمنت رُم 2016 ایتالیا در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 24 اردیبهشت ماه سال 1395 به وقت ایران:
ORDER OF PLAY – FRIDAY, MAY 13, 2016
CENTER COURT — From 2:30 PM IRDT
WTA: [11] T Bacsinszky (SUI) vs [3] G Muguruza (ESP)i
Not Before 4:30 PM IRDT
ATP: [12] D Goffin (BEL) vs [2] A Murray (GBR)i
ATP: [1] N Djokovic (SRB) vs [5] R Nadal (ESP)i
Not Before 10:00 PM IRDT
WTA: [1] S Williams (USA) vs [9] S Kuznetsova (RUS)i
Not Before 11:30 PM IRDT
ATP: [13] D Thiem (AUT) vs [6] K Nishikori (JPN)i
GRANDSTAND — From 2:30 PM IRDT
ATP: [LL] L Pouille (FRA) vs [PR] J Monaco (ARG)i
Not Before 4:30 PM IRDT
WTA: I Begu (ROU) vs M Doi (JPN)i
Not Before 6:00 PM IRDT
WTA: M Keys (USA) vs B Strycova (CZE)i
PIETRANGELI — From 2:30 PM IRDT
ATP: [4] J Murray (GBR)/B Soares (BRA) vs [5] B Bryan (USA)/M Bryan (USA)i
ATP: O Marach (AUT)/M Matkowski (POL) vs [PR] J Benneteau (FRA)/E Roger-Vasselin (FRA)i
ATP: [8] V Pospisil (CAN)/J Sock (USA) vs P Cuevas (URU)/M Granollers (ESP)i
ATP: [6] R Bopanna (IND)/F Mergea (ROU) vs P Kohlschreiber (GER)/V Troicki (SRB)i
COURT 1 — From 2:30 PM IRDT
WTA: [7] E Makarova (RUS)/E Vesnina (RUS) vs A Klepac (SLO)/K Srebotnik (SLO)i
WTA: [5] C Garcia (FRA)/K Mladenovic (FRA) vs [4] A Hlavackova (CZE)/L Hradecka (CZE)i
WTA: [1] M Hingis (SUI)/S Mirza (IND) vs R Atawo (USA)/A Spears (USA)i
After Suitable Rest
WTA: [3] T Babos (HUN)/Y Shvedova (KAZ) vs I Begu (ROU)/M Niculescu (ROU)i
|