نمایش پست تنها
قدیمی 04-12-2010, 06:50 PM   #4
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
بیاید صادق باشیم، این تاپیک رو به خاطر دوست خوبتون قدرت نزنید، فقط به خاطر این زدید که بگید رافا در حد مسترزه و سوالهاش هم در همون حده، و راجر هم در حد گرنداسلمه.
زهی خیال باطل ...
ولی نمیدونید اگه سایت ATP همچین نظرسنجی گذاشته، به خاطر آغاز فصل خاک اروپا بوده و چون رافا بهترین تنیس باز روی خاکه بالطبع اون سوال هم باید اینجوری میبوده نچیز دیگه!!
در توهم خود همچنان به سر ببرید، که راجر مسترزها رو جدی نمیگیره اگه بخواد مسترزها و بقیه تورنمنتها رو هم درو میکنه، تو بازی با باقداتیس مچ پوینت هم داشت ولی یهو با خودش گفت، ولش کن بابا مسترزه، گرنداسلم رو بچسب، تو فینال بازل، یهو که به فینال رسید یادش افتاد اینجا نباید قهرمان بشه کلاسش میاد پائین، بعد گفت بزار نواک قهرمان بشه و در بارکیز هم میدون رو به جوونا داد ...
ادعای اسطورگی و همه فن حریف بودن میکنید، بعد به نتایج رو در روی این دو در گندراسلمها که میرسید، بحث چمن و هارد سریع و ... رو پیش میکشید، عجب اسطوره ای ... .
چی بگم، وقتی اسطورتون از حذف رافا تو فرنچ پارسال خوشحال میشه و با خودش میگه بالاخره میتونم این جام رو ببرم، و فقط جام براش مهمه نه کوالیتی و روند بردن جام!! از شماها انتظاری نیست.
در کویر رایول حالشو ببر بابا!!!! بعدا کی میگه کی رو برد قهرمان شد؟

در خواب خرگوشی خودتون بمونید، بیدارتون نمیکنم برای همیشه ...
اتفاقا دقيقا واسه پستي كه پاور زد زدم
من نميدونم چرا اينطوري فكر ميكنين
در مورد راجر من هيچ وقت نگفتم واسه مسترز تلاش نميكنه خودش هميچين حرفي نزده
تلاشش رو ميكنه اما چون مسترز ها 3گيم بازيه شايد تمركز كافي رو نميتونه داشته باشه و از دست ميده (نظر منه) اما گرنداسلم ها رو اينطوري نيست
فكر ميكني اگه با داويدنكو تو يه مسترز مسابقه داشت همون اتفاق استراليا ميفتاد؟
نه ، تو استراليا ميدونست هنوز خيلي وقت داره و حتي اگه گيم 2 رو هم ميداد باز ميتونست برگرده به بازي
در مورد تاپيك نادال به گفته‌ي همه نادال سلطان خاكه پس خيلي قشنگه كه نظر سنجي بشه كه ببينيم چقدر تعصبي برخورد ميكنيم نسبت به تنيسور مورد علاقمون و اون تاپيك واسه همون دليل زده شد،كه بعد از پايان فصل خاك بشينيم با خودمون فكر كنيم كه آيا متعصب بودم يا خير
من دقيقا حرفي كه فكر ميكنم رو ميزنم و كسي رو نميخوام بپيچونم همينطور كه تو تاپيك نادال من بفكرم رسيد هيچ تورنمنت اما خيلي دور از واقعيت بود و اضافه نكردم كه دوستان گفتن باشه و اضافه كرديم
راجر ميدوني چرا اسطورست چون ثبات داره فكر كردي اين كم چيزيه شايد نادال تو بازي هاي رو در رو بهتر باشه اما قدرتش رو تقسيم نكرده يجا خوبه يجا بد بخاطر همين توي خاك تمام انرژي و قدرتش رو ميزاره هر ساله و بعد از اون مثل پارسال با مصدوميت مواجه ميشه
مصدوم شدن نشونيه قدرته؟ اينكه فدرر چنديدن نيمه نهايي و فينال گرنداسلم پي در پي شركت كرده و مصدوميتي نداشته نشانه از ضعفه يا قدرت و برنامه ريزي؟
بد نيست يكم هم شما خوب فكر كنين و فقط بر آن نشين كه جوابي بدين كه كم نيارين
من رو تا حدي شناختين و همه پستام معلومه و مشخص
آره وقتي فدرر 4سال تو فينال گرنداسلم نميتونه نادال رو ببره بايد هم خوشحال بشه
چون به هر حال يه انسانه و از نظر روحي فشار روش بوده كه باز هم با نادال فينال رو برگزار كنه
فكر كردي چرا گفته كه نادال واسه من بزرگترين رقيبه چون باز هم تو خاك ممكنه باهاش مشكل داشته باشه بيشتر از جاهايه ديگه و اين استرس زاست و حالا مگه بازي هاش رو ساده برد بازي با دلپورتو هم خيلي سخت بود واسش
اين از نظرعلمي عجيب نيست نميدونم چرا ناراحت مشين
بده كه احساس واقعيش رو بگه بايد دروغ بگه كه آره من ناراحتم نادال نرسيد كه كسي خوشش بياد اين اتفاقا يه كوئن مثبت كه ميدونسته ممكنه انتقاد بشه اما واقعيت احساسش رو گفته.
خواب خرگوشي ؟
چي بگم واسه اين جمله آخر
يعني اينكه نادال تو چند هفته اينقدر به خودش فشار بياره كه مصدوميتش اينقدر وخيم بشه و نتونه فصل رو چندين ماه ادامه بده اسمش كيفيت بالاي بازيه؟
اينكه خودتو به آب و آتش بزني كه ببري و بعد مصدوم بشي كيفيت بالاي بازيه؟
نميدونم كي تو خوابه مني كه ميگم فدرر با برنامه ريزي داره چندين ساله با ثبات قدم تمام ركورد ها رو ميزنه يا شمايي كه ميگي نادال مصدوم بوده و شكست خورده، واقعا كي؟

رهرو آن نيست كه گهي تند و گهي خسته رود
رهرو آنست كه اهسته و پيوسته رود

ویرایش توسط msh13792 : 04-12-2010 در ساعت 07:00 PM
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: