نمایش پست تنها
قدیمی 02-06-2014, 12:00 PM   #92
md6593
Junior Member

پستها: 22
سپاس: 31
در 16 پست 104 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : چرا فدرر بزرگترين بازيكن تاريخ تنيس است؟

به نظر من ، هم اینک راجر با هفده گرند اسلم و بیشترین مدت نامبر وانی بهترین تنیسور تاریخ یا چنان که مصطلحه Greatest Of All Time به شمار میاد ، البته تا زمانی که رافا به هفده اسلم نرسه ، با توجه به هد تو هد که در بازیهای فدال به دست اومده با وجود اینکه هفته های نامبر وانی راجر بیشتره ، اگه نادال از دید اسلم حتی با راجر برابری هم بکنه با توجه به هد تو هد و شمار مسترزها که فاکتور درجه دومی هست خیلی سخته عنوان بهترین تاریخ را تنها با نگاه به شمار هفته های نامبر وانی منحصر به راجر فدرر دانست در حالی که در مقابل رقیب درجه اولش در دیدارهای رو در رو اغلب یک بازنده بوده . اگر گرندهای نادال از فدرر در پایان کریرکاریشان بیشتر بشه از دید من بحث تموم شده هست و عنوان GOAT اگر مصداقی داشته باشه کم لطفی هست که به نادال نرسد . ولی باز هم تاکید می کنم در شرایط کنونی اگر objective بحث کنیم عنوان نام برده حق راجر فدرر می باشد و ضعیف بودن فیلد یا سطح بازی حریفان در آمار و ارقام که بحثی کاملا کمی یا quantitative هست تاثیرگزار نخواهد بود . ولی اگر کیفی یا qualitative بحث کنیم آن گاه مسایل جنبی مرتبط با فیلد یا سطح بازی حریفان به میان خواهد آمد که بحث درازی خواهد بود ولی از نگاه صرفا آماری که رویکرد کمی دارد راجر فدرر را امروز و در حال حاضر میتوان G.O.A.T دانست .
md6593 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی md6593 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: