نمایش پست تنها
قدیمی 02-16-2012, 12:04 AM   #3
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

وداع زودهنگام ووزنیاکی با دوحه،ادامه پیروزی های آزارنکا، در روز سوم

زن شماره چهار جهان و سید دوم مسابقات،کرولاین ووزنیاکی امروز در اولین دیدار خود در دوحه به مصاف لوسی سافارووا از جمهوری چک رفت.
ووزنیاکی پس از اینکه در ست سوم،3 مچ پوینت را از دست داد بازی رو 2-1 به حریف خود واگذار کرد.
این اولین باخت کرولاین پس از سقوط به رنک 4 است.
در ست اول بازی ووزنیاکی فقط یه بار تونست از سافارووا بریک بگیرد و این ست را با نتیجه 6-4 به سود خود به پایان برد.
اما در ست دوم اینبار نوبت به سافارووای چکی رسید که از حریف دانمارکی خود بریک بگیرد و پیروزی 6-4 خود کار را به تساوی بکشاند.
در ست سوم ووزنیاکی 3 بار فرصت داشت تا کار را تمام کند اما وینر های حریف این اجازه را به او نداد. سافارووا با سیو کردن سه مچ پوینت کار را به تای بریک کشاند.در تای بریک پس از اینکه 3-3 مساوی شده بود، لوسی با زدن 3 وینر مرگبار، 6-3 از نامبر وان سابق پیش افتاد و تونست با اولین مچ پوینت کار را تمام کند تا پس از 2 ساعت 30 مسابقه از سد حریف دانمارکی عبور کند.
" من دوست دارم الان از اینجا برم بیرون ( اتاق کنفرانس خبری ). شما وفتی یه مسابقه رو میبازی اصلا دوست نداری به اینجا بیای و مصاحبه کنی .من 3 مچ پوینت را از دست دادم. لوسی واقعا امروز خوب سرویس زد. امروز برایم خیلی نا امید کننده بود . من به تغییر احتیاج دارم تا در آینده بهتر شوم."
کرولاین در سال قبل در فینال دوحه مغلوب ورا زوناروا شده بود.
وقتی از کرولاین راجع به تورنمنت بعد از او سوال شد، گفت : " تورنمنت بعدی من هفته آینده در دبی خواد بود. من باید تلاش کنم در دبی خیلی بهتر از اینجا باشم. برای پیروزی باید پیشرفت کنم."
لوسی پس از این مسابقه گفت : " من در ست اول خیلی بی تاب بودم اما در ادامه بهتر شدم. من سعی می کردم که توپ را در جریان بازی نگه دارم و توپ را روی فورهند اون هل بدم. همچنین سعی می کردم وینر بزنم. این تکنیک مناسبی برای من بود. کرولاین یکی از بهترین جنگنده ها در دنیای تنیس هست. او می تونه در هر شرایطی به بازی برگردد. بنابر این شما باید خیلی حواستون رو جمع کنین و در لحظه ای مناسب حمله بکنید."
بدین ترتیب سافارووا باید در بازی بعدی خود به مصاف اسوتلانا کوزنتسووا از روسیه برود. استوتلانا امروز موفق شد با نتیجه 6-4 6-4 از سد هم وطن خود ماریا کیریلنکو عبور کند. او در این دیدار نمایشی خارق العاده داشت و تونست 10 ایس را بزند.

در دیگر بازی امروز زن شماره یک جهان ویکتوریا ازارنکا به راحتی از سد حریف خود مونا بارتل از آلمان عبور کرد. ویکا در این مسابقه کار سختی نداشت و برای رسیدن به مرحله بعد فقط به 1 ساعت و 22 دقیقه زمان نیاز داشت. آزارنکا در ماه قبل هم تونسته بود در گرند اسلم استرالیا از سد مونا بارتول عبور کند.
ویکا در دیدار بعدی خود باید به مصاف سیمونا هالپ از رومانی برود.

در سایر دیدار های امروز شاهار پیر از اسراییل موفق شد با نتیجه 7-6 6-2 از سد نامبر وان سابق زنان ، یلنا یانکوویچ عبور کند.

هم چنین مدافع عنوان قهرمانی، ورا زوناروا از روسیه به دلیل اسیب دیدگی از ناحیه ران چپ مجبور به انصراف شد. او ست اول بازی را با نتیجه 7-5 به حریف خود نیکولسکو واگذار کرد و در ست دوم در حالی که 3-2 عقب بود از بازی انصراف داد.
یانینا ویکمایر بلژیکی هم امروز تونست با نتیجه 7-6 6-4 از سد زن شماره 11 جهان، فرانچسکا شیاوونه از ایتالیا عبور کند.
پترا ستکووسکا هم امروز تونست از سد قهرمان رولند گاروس، آنا ایوانوویچ صرب با نتیجه 6-4 6-4 عبور کند.
بارتولی،استوسور و رادوانسکا هم با غلبه بر حریفان راهی مرحله بعد شدند.

ویرایش توسط Ahoura : 02-16-2012 در ساعت 12:16 AM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: