Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات تیمی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور نخست
گروه جهانی و منطقهای مسابقات ملّی
تنیس Davis Cup 2015 آقایان جهان
WORLD GROUP – FIRST ROUND
دیدارهای دور نخست گروه جهانی
___
آلـمـان × فرانسه
محل برگزاری: Fraport Arena, Frankfurt, آلمان
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace Synpave 2008 – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Tretorn Serie+
Court Pace Rating: Medium fast
اعضای تیم آلمان فدرال
–––––––––––––––––––
Philipp Kohlschreiber
Benjamin Becker
Jan-Lennard Struff
Andre Begemann
کاپیتان: Michael Kohlmann
اعضای تیم فرانسه
––––––––––––––
Gilles Simon
Gael Monfils
Richard Gasquet
Nicolas Mahut
کاپیتان: Arnaud Clement
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
بریتانیا × امریکا
محل برگزاری: Emirates Arena, Glasgow, بریتانیای کبیر
نوع سطح: هارد کورت – Decoturf – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Slazenger Wimbledon Ultra Vis Hydroguard
Court Pace Rating: Medium fast
اعضای تیم بریتانیا
–––––––––––––
Andy Murray
James Ward
Dominic Inglot
Jamie Murray
کاپیتان: Leon Smith
اعضای تیم امریکا
–––––––––––––
John Isner
Donald Young
Mike Bryan
Bob Bryan
کاپیتان: Jim Courier
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
جمهوری چک × استرالیا
محل برگزاری: Cez Arena, Ostrava, جمهوری چک
نوع سطح: هارد کورت – Novacrylic Ultracushion System – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Head ATP
Court Pace Rating: Medium slow
اعضای تیم چک
––––––––––––
Lukas Rosol
Jiri Vesely
Jan Mertl
Adam Pavlasek
کاپیتان: Jaroslav Navratil
اعضای تیم استرالیا
––––––––––––––
Nick Kyrgios
Bernard Tomic
Samuel Groth
Lleyton Hewitt
کاپیتان: Wally Masur
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
قزاقستان × ایتالیا
محل برگزاری: National Tennis Centre, Astana, قزاقستان
نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
Court Pace Rating: Fast
اعضای تیم قزاقستان
––––––––––––––
Mikhail Kukushkin
Andrey Golubev
Aleksandr Nedovyesov
Dmitry Popko
کاپیتان: Dias Doskarayev
اعضای تیم ایتالیا
–––––––––––––––
Fabio Fognini
Andreas Seppi
Simone Bolelli
Paolo Lorenzi
کاپیتان: Corrado Barazzutti
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
آرژانتین × برزیل
محل برگزاری: Tecnopolis, Buenos Aires, آرژانتین
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم امریکا
–––––––––––––––
Leonardo Mayer
Federico Delbonis
Diego Schwartzmann
Carlos Berlocq
کاپیتان: Daniel Orsanic
اعضای تیم برزیل
–––––––––––––––
Thomaz Bellucci
Joao Souza
Marcelo Melo
Bruno Soares
کاپیتان: Joao Zwetsch
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
صربستان × کروواسی
محل برگزاری: Kraljevo Sports Centre, Kraljevo, صربستان
نوع سطح: هارد کورت – Acrylic – استادیوم سرپوشیده
نوع توپ: Tecnifibre X-One
Court Pace Rating: Medium
اعضای تیم صربستان
––––––––––––––
Novak Djokovic
Viktor Troicki
Filip Krajinovic
Nenad Zimonjic
کاپیتان: Bogdan Obradovic
اعضای تیم کروواسی
––––––––––––
Marin Cilic
Borna Coric
Mate Delic
Marin Draganja
کاپیتان: Zeljko Krajan
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
کانادا × ژاپن
محل برگزاری: Doug Mitchell Thunderbird Sports Centre, Vancouver, کانادا
نوع سطح: هارد کورت – Premier – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Yonex Tour
Court Pace Rating: Medium fast
اعضای تیم کانادا
–––––––––––––––
Milos Raonic
Vasek Pospisil
Frank Dancevic
Daniel Nestor
کاپیتان: Martin Laurendeau
اعضای تیم ژاپن
–––––––––––––
Kei Nishikori
Go Soeda
Tatsuma Ito
Yasutaka Uchiyama
کاپیتان: Minoru Ueda
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
بلژیک × سوییس
محل برگزاری: Country Hall du Sart Tilman, Liege, بلژیک
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Grand Prix – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Babolat French Open Roland-Garros
Court Pace Rating: Medium fast
اعضای تیم بلژیک
––––––––––––––––––
David Goffin
Steve Darcis
Ruben Bemelmans
Niels Desein
کاپیتان: Johan van Herck
اعضای تیم سوییس
–––––––––––––––
Yann Marti
Adrien Bossel
Henri Laaksonen
Michael Lammer
کاپیتان: Severin Luthi
====================================
Europe/Africa Zone Group I
* گروه I منطقه اروپا/افریقا *
___
رومانی × اسرائـیل
محل برگزاری: Sala Transilvania, Sibui, رومانی
نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard Tournament MF – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Babolat Team
اعضای تیم رومانی
––––––––––––––
Adrian Ungur
Marius Copil
Horia Tecau
Florin Mergea
کاپیتان: Andrei Pavel
اعضای تیم اسرائیل
–––––––––––––––
Dudi Sela
Bar Tzuf Botzer
Edan Leshem
Jonathan Erlich
کاپیتان: Eyal Ran
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
لهستان × لیتوانی
محل برگزاری: Orlen Arena, Plock, لهستان
نوع سطح: هارد کورت – Supersoft W.S – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open
اعضای تیم لهستان
––––––––––––––––
Jerzy Janowicz
Lukasz Kubot
Kamil Majchrzak
Marcin Matkowski
کاپیتان: Radoslaw Szymanik
اعضای تیم لیتوانی
––––––––––––––
Ricardas Berankis
Laurynas Grigelis
Lukas Mugevicius
Mantas Bugailiskis
کاپیتان: Rimvydas Mugevicius
====================================
Europe/Africa Zone Group II
* گروه II منطقه اروپا/آفریقا *
___
ترکیه × افریقای جنوبی
محل برگزاری: Mersin Tenis Kompleksi, Mersin, ترکیه
نوع سطح: هارد کورت – Taraflex Tennis – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم ترکیه
––––––––––––––
Marsel Ilhan
Cem Ilkel
Baris Erguden
Anil Yuksel
کاپیتان: Haluk Akkoyun
اعضای تیم افریقای جنوبی
–––––––––––––
Fritz Wolmarans
Tucker Vorster
Ruan Roelofse
Raven Klaasen
کاپیتان: Earl Grainger
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
مجارستان× مولداوی
محل برگزاری: Gyor Varosi Egyetemi Csarnok, مجارستان
نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم مجارستان
––––––––––––––––
Marton Fucsovics
Peter Nagy
Gabor Borsos
Levente Godry
کاپیتان: Zoltan Kuharszky
اعضای تیم مولداوی
–––––––––––––
Radu Albot
Andrei Ciumac
Andrei Gorban
Maxim Bulat
کاپیتان: Iurie Gorban
====================================
Asia/Oceania Zone Group II
* گروه II منطقه آسیا/اقیانوسیه *
___
اندونزی × ج . ا . ا
محل برگزاری: Bukit Asam Tennis Court, Palembang, اندونزی
نوع سطح: هارد کورت – Plexipave – استادیوم رو باز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم اندونزی
––––––––––––––
Christopher Rungkat
Sunu-Wahyu Trijati
David Agung Susanto
Aditya Hari Sasongko
کاپیتان: Roy Therik
اعضای تیم ج . ا . ا
–––––––––––––––––
Anoosha Shahgholi
Mohsen Hossein-Zade
Amirvala Madanchi
Shahin Khaledan
کاپیتان: Saeid Ahmadvand
|