نمایش پست تنها
قدیمی 07-08-2015, 04:09 PM   #129
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
هیچ مشکلی نداره، خود اون طرفدار باید بیانش کنه، نه این که یه شخص طرفدار فدرر بیاد از قول اون صحبت کنه و همین جوری بگه.
توی جمله بنده هم ذکر نشد که همه طرفدارای رافا دوست دارن راجر ببازه!
درکت می کنم.شاید من که طرفدار فدرر هستم اگه شرایط العان نادال رو فدرر داشت اینقدر عصبانی می شدم و با کوچکترین حرفی از کوره در می رفتم.ولی این رو بدونید که ورزش قهرمانی و به طور کل زندگی از این پستی و بلندیها زیاد داره.و انسان واقعی کسی هست که با قهرمانی ها و به طور کل پیروزیهایی که در زندگی بدست میاره از خود بی خود نشه.و بالعکس در زمانهایی که شکستهای زیادی چه در زمینه ورزش و چه در زمینه زندگی می خوره سعی کنه از شون درس بگیره و ناامید نشه. مثل راجر سال 2013 که خیلی از طرفداران تنیس و حتی طرفداران خود راجر دوره قهرمانی این اسطوره رو تموم شده می دونستند ولی خوشبختانه راجر به همه ما درس زندگی داد و با تلاش بیشتر و پشتکار دوباره به سطح اول تنیس دنیا برگشت.اگه نادال هم عرضه داشته باشه و البته مصدومیت بهش اجازه بده می تونه دوباره به سطح اول تنیس دنیا برگرده.حتی به خدا قسم با اینکه من خودم طرفدار سرسخت راجر هستم از باخت ی که نادال در همین تنیس ویمبلدون داشت خیلی ناراحت شدم و بغضم گرفته بود چون برای یک انسان خیلی سخته که از بالا به پایین نزول کنه.در هر صورت امیدوارم که همیشه در تنیس هر کسی که بیشتر تلاش می کنه و زحمت بیشتر می کشه به قهرمانی برسه که البته اگه این شخص راجر عزیز باشه ما رو کامل سیراب می کنه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: