نمایش پست تنها
قدیمی 05-15-2014, 10:32 AM   #20
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط YOSEF نمایش پست ها
دوست عزیز
roger 4 everبنده هرگز قصد جسارت به هیچکدوم از دوستانو نداشتم وندارم وخودم از طرفدارهای دوآتیشه راجر فدرر هستم اما منصفانه اصلا تیم راجر چیکار میکنن وخود راجر چی کار کرد معمولا بعد ازراحت بردن ست اول یجوری تولک میره وبی انگیزه میشه وتکنیک خاصی ازش دیده نمیشه بعد از سینسی 2012 تا الان درسته مصدوم هم بوده ولی نه همیشه کارچندانی نکرده بنده که اونقدر حرص خوردم از بازیاش دیگه جا نداره یجوری خسته شدم بازم ببخشید
دوست گرامی حرص هارو فصل قبل خوردیم امسال باس فقط ازحضور راجر لذت ببریم این همه جام گرفت کلی شادمون کرد دیگه نباس توقع داشت مثل جوونیاش بیاد یکی در میون جام بگیره الان هم این که تو فینال دو مسترز بود و تو رنک چهارم هستش باس خوشحال باشیم و ببینیم تو تورهای آتی چیکار میکنه سال یه مسترز هم بگیره خوبه برامون (من که راضی میشم) نگرفتشم فدای سرش همین که میاد بازی هاشو میبینیم خوبه دیگه از فصل قبل خودمو به این امر عادت دادم و دیگه نباید بعد حذف راجر غم زده شیم و با حسرت ادامه تور تماشا کنیم بلکه باس از زیبایی های تنیس لذت ببریم.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: