نمایش پست تنها
قدیمی 08-21-2015, 01:17 AM   #28
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
توی تاپیک بحث ویمبلدون طبق معمول نظرات کارشناسی شدت رو دادی منم جوابتو دادم فهمیدی خیلی خراب کردی یه مدت چیزی نگفتی همون بهتر که به چت باکس دسترسی نداری چون طبق معمول چیزی جز ضایع شدن برات باقی نمیموند.

بحث فنی بلد نیستی چیزی از تحلیل تنیس نمیدونی اشکال نداره همه که از اول بلد نبودن تحقیق کردن و سوال پرسیدن تا یاد گرفتن توی این یه سال اینکار رو هم نکردی قدرت تجزیه و تحلیل هم که نداری فرید جان شرایط رو برات توضیح داده کلا متوجه نشدی به جای اینکه سوال بپرسی مسخره میکنی(که اینم نشونه ی بی سوادیته)
یه چیزی که واقعا برام جای سواله اینه که تو که از تحلیل بازی تنیس چیزی بلد نیستی هدفت از تماشای مسابقات چیه؟ چون زیبایی های تنیس رو نمیبینی دو نفر رو میبینی که با راکت به توپ ضربه میزنن این که چه اتفاقی توی بازی میفته رو کلا متوجه نمیشی نهایتا خیلی بفهمی اینه که کی بازی رو برده.
توهم زدی عزیز!
تو تاپیک ویمبلدون اونهایی که در خواب و رویا گرند هجدهم را می دیدند ضایع شدند نه من!
اونهاییکه رقاصی! فدرر تو سمی مستشون کرده بود را میگم
نشون بده ببینیم چی را میگی! یا اینکه بلوف میزنی!

در مورد چتباکس دلیل مسدودی من مشخصه توی چند روز پوست چندنفر دلخسته وعاشق چشم و ابروی راج را غلفتی کندم
ضعف و شکست خودشون در بحث و برهان را اینطوری پوشش دادند

خدارا شکر همین اندازه فهم و تماشای تنیس به من لذت کافی میبخشه
درویشیم و قانع به همین اندک سواد تنیس شما بیشتر میفهمی بیشتر لذت ببر نوشجونت
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: