نمایش پست تنها
قدیمی 05-25-2016, 01:28 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation گفتگو پیرامون پخش تلویزیونی و اینترنتی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

خیلی جالب هست که یورو اسپورت بازی هالپ که Seed شش هست و مسابقه بسیار نزدیکی با دی‌یاس در کورت فیلیپ شتقیه (مرکزی) داره رو پخش نمیکنه اما بازی یک طرفه و سرد کویتووا (Seed دهم) در کورت سوزان لانگلن که قاعدتاً به هنگام بازی مهمتر نباید پخش می‌شد رو داره پوشش می‌ده!!!

واقعا خیلی دوست دارم بدونم چه ملاک و معیاری دارند برای انتخاب مسابقات!

....

میخواستم زحمت بدم به دوستانی که به کامپیوتر دسترسی دارند:

لطفاً سایت BatmanStream یا همان StreamHunter که در انتهای پست سوم تاپیک اصلی پخش تلویزیونی گذاشته شده را باز کنید و یکی از مسابقات مثلاً بازی Halep یا دیگر مسابقات را هر زمان که این پیام را ملاحظه نمودید با Google Chrome ویندوز باز کنید.

ببینید مثلاً در عرض پنج دقیقه، آیا بدون مشکل و روان مسابقه را میتوانید تماشا بفرمایید؟

این رو از این جهت پرسیدم چون به نظر میرسه اینترنت ما اوضاعش خیلی خراب شده که اصلاً نمیتونه استریم های مسابقات رو روان نشان بده و دائماً در حال فریز و Stop هست. یعنی به جای ویدیوی روان، اینجا فقط میشه چند عکس که هر چند دقیقه عوض می شوند را دید.

قبلا مثلا در عرض یک دقیقه سه چهار بار فریز داشت. اما الان همش فریز کامل هست و اگر صلاح ببینه (!) هر چند دقیقه عکس (نه ویدیو) پخش زنده رو برامون عوض میکنه!!!

ممنون میشم نوع اینترنت خود را هم ذکر بفرمایید.

برای من: اینترنت یک مگابیت نامحدود شرکت مخابرات

خواهش میکنم مشارکت بفرمایید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: