نمایش پست تنها
قدیمی 05-17-2010, 10:21 PM   #27
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

این قهر و آشتی ها هم بدجور اپیدمیک شده تو سایت هاا!! همه ی تقصیر ها هم میفته آخر گردن ممد طفلک... بابا جان بیایم یه کم تولرانس خودمون رو بالا ببریم، یه کم آزاد اندیش باشیم و کمی نظرات مخالف رو بر تابیم!!

نمیشه همه چیز گل و بلبل باشه و همه نظرات موافق ما رو بدن... هر کی آزاده هر چی میخواد تا جائی که حد و مرز توهین مستقیم رو رد نکرده بگه و ما هم میتونیم از خودمون دفاع کنیم ولی قهر کردن و رفتن از سایت هیچ دردی رو دوا نمی کنه.

فخرالدین جان، قبول کن بعنوان یه هوادار سرسخت رافا خیلی بیشتر به فدرر علاقه داری و حداقل پستهات این رو نشون میدن... این چیز بدی نیست خیلی هم خوبه!! این که به بازیکنی که بهتر از تنیسور مورد علاقت نتیجه گرفته اینقدر علاقه و عشق می ورزی و همه جا ازش دفاع می کنی اصلا موردی نداره ولی حداقل طاقت شنیدن انتقاد رو از یه هوادار دیگر رافا داشته باش!

من آماده ی شنیدن انتقاد و اعتراضت به این پستم هستم... اگه جائی اشتباه گفتم حتما به من گوشزد کن و اینکه شما بیشتر به فدرر علاقه داری - که امری کاملا شخصی و سلیقه ای هست - رو میتونی تکذیب کنی و یا تائید.

فقط بیایم یه کم به فکر پیشرفت سایت باشیم و دست از این بچه بازی ها بردارید...
koury آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: