نمایش پست تنها
قدیمی 11-10-2013, 01:36 PM   #122
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
بعد بازی دیروز راجر با خوان همه مثل اینکه پست گذاشتن منم گفتم راجبع بازی دیروزو امروز کمی پرحرفی کنم.
بازی دیشب راجر که هیچ بحثی نداشت یبازی پرالتهاب هیجانی جذاب و دیدنی بود که در نهایت راجر پرتجربه تونست از پس خوان عزیز بربیاد.
همین که راجر تا نیمه بیاد به شخصه واس من با ارزش بوده حتی اگه امروز راجر هر دو ستو بیگل بشه(خدا نکن!!!!!)دیشب راجر نشون داد که اصلا دوس نداره به همین زودیا حذف بشه تلاشش بینظیر بود واقعا.
بازی نواکم که بیش از دوساعت طول کشید کمتر کسی فکر میکرد بازی نزدیکی باشه و سه سته بشه بنظرم نواک در مقابل استن بازی خیلی سختی داره استن خیلی امادست و با توجه به استراحت بیشتر شرایط مطلوبی داره خصوصا اگه یسری به بازی گرند امریکا و استرالیا بزنیم میبینیم که استن از لحاظ بدنی کم میاره این یعنی امشب مشکل بدنی قطعا نخواهد داشت هرچند نواک از لحاظ بدنی همچون نادال فوق العادست و کم پیش میاد بخاطر شرایط فیزیکی کم بیاره.
اما برسیم به فدال خودمون هر چی از این بازی بگیم کم ،نادال فصل رویایی داشته هرچند این اواخر افول کرده اما نادال از روحیه بالایی برخورداره تا اولین تروفی اخر فصلو بگیره.
اصلا نمیشه پیش بینی کرد که کدوم یکی از این 4نفر میرن فینال اما بطور کل نواک اگه استنو توی دوست شکست بده بیشک احتمال قهرمانیش خیلی بیشتر از فدال خواهد بود چون احتمالا ابن بازی 3 سته میشه.اگه سه سته بشه بازی فدال و راجر صعود کنه چشم بسته نوله قهرمان میشه و اگه نادال صعود کنه نوله احتمال قهرمانیش بیشتر اما نه خیلی زیاد.با همه این شرایط من بدجور احساس میکنم امشب استن شگفتی ساز خواهد شد و بدجور بدردسر میندازه نواکو یا اگرم ببازه خیلی نزدیک میبازه.
ولی خدایش چه حالی میده استنو راجر برن فینال عالی میشه دو بازیکن با یک سبک.
امیدوارم راجر این اخر فصلی بتونه قهرمان بشه تا با خاطری اسوده سرباز وطن بشم هرچند استرالیا هم هستم اما اونجا امید چندانی به قهرمانی راجر ندارم امیدم به همین اخر فصل.
کاااااااااااااااااااااااامااااااااااااااااااااااان رااااااااااااااااااااااااااجر کاااااااااااااااماااااااااااااااااااااااان.
چه جالب!!!منم منتظرم تا این آخر فصلی یه قهرمانی از راجر ببینم و تا با خیال راحت لباس سربازی بر تن کنم.....
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: