نمایش پست تنها
قدیمی 10-12-2015, 11:17 PM   #27
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان.جناب آقای rezamo شما یکی از دهها کاربری هستی که به ماهیت این موجود (jfk) پی بردی.منتهی این آدم همونطور که خودش هم گفته تو خیلی از به اصطلاح پستهایی که گذاشته حتی یک دونه لایک هم نخورده و فقط دو الی سه نفر از کسانی که افتخارات راجر بیش از حد براشون عقده شده لایکش می کنند.من خودم به شخصه یادم میاد سه چهار سال پیش هر تورنمنتی که شروع می شد حداقل بیست الی سی صفحه مطالب خوب نوشته می شد و خیلی کم پیش می اومد که دو نفر از کاربرها به هم بپرند.همه چیز خوب بود تا این که این 289 از خدا بی خبر که العان با نام jfk ماد چرت و پرت می نویسه سر و کاش پیداشد و **********.تا جایی که خیلی از کاربرهای خوب و با دانش این سایت دیگه سری به این سایت نمیزنند و حتی کار به جایی برسه که این jfk(جان اف کندی)به خودش این اجازه رو بده که بیاد تایپیک بحث و تبادل نظر راه بندازه.یعنی شما ببین چقدر باید ما بدبخت و بیچاره شده باشیم که **********.باز هم من صمیمانه و عاجزانه از پاور عزیزتر از جان و دیگر دست اندرکاران این سایت تقاضا می کنم که تا این چند نفر باقیمانده هم این سایت رو ترک نکردند**************.و کاری کنند که دیگه نتونه با صدتا اسم دیگه خودش رو تو این سایت جا کنه و این سایت رو به لجن بکشه.در آخر امیدوارم راجر عزیز این تورنمنت رو با قهرمانی به پایان برسونه.

***آیین نامه انضباطی تنیس تاکرز***

ماده 1 : به کار بردن الفاظ و گفتار توهین آمیز به طور مستقیم به کاربران و تنیس باز مورد علاقه آنها در انجمن و چت باکس ممنوع می باشد.
در مرتبه اول متن لفظ بکار برده شده پاک و به فرد خاطی محترمانه تذکر داده می شود
در مرتبه دوم چنانچه تذکر موثر واقع نشود به مدت 2هفته الی 1ماه دسترسی فرد خاطی مسدود می شود.
این میزان در مرتبه سوم به مدت 2 ماه تا 3 ماه خواهد بود.

بنده دوست دارم پستهای ایشون رو لایک میکنم. فکر نمیکنم به کسی هم ربط داشته باشه.....
بد نیست یاد بگیری درست صحبت کنی در مورد دیگران!
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: