Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم » مسابقات
دور نیمهپایانی گروه جهانی و دور پلیآف گروه جهانی و گروه
جهانی II رقابتهای ملی تنیس تیمی Fed Cup 2013 فد کاپ
RESULTS – SUNDAY, 21 APRIL, 2013
WORLD GROUP SEMI-FINALS
ITALY *Leads* CZECH REPUBLIC 2-1
Venue: Circolo del Tennis Palermo, Palermo, ITA (Clay – Outdoors)i
Petra Kvitova (CZE) d. Sara Errani (ITA) 26 62 60
به دلیل ریزش باران برگزاری ادامه مسابقات به روز دوشنبه مؤکول شد
RUSSIA *Defeated* SLOVAK REPUBLIC 3-2
Venue: Sports Center Krylatskoye, Moscow, RUS (Clay – Indoors)i
Maria Kirilenko (RUS) d. Dominika Cibulkova (SVK) 75 61
Ekaterina Makarova (RUS) d. Daniela Hantuchova (SVK) 63 46 64
Ekaterina Makarova/Elena Vesnina (RUS) d. Dominika Cibulkova/Daniela Hantuchova (SVK) 46 63 61
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
WORLD GROUP PLAY-OFFS
GERMANY *Defeated* SERBIA 3-2
Venue: Porsche-Arena, Stuttgart, GER (Clay – Indoors)i
Ana Ivanovic (SRB) d. Angelique Kerber (GER) 75 75
Mona Barthel (GER) d. Bojana Jovanovski (SRB) 61 36 63
Anna-Lena Groenefeld/Sabine Lisicki (GER) d. Vesna Dolonc/Aleksandra Krunic (SRB) 62 64
SWITZERLAND vs. AUSTRALIA
Venue: Tennis Club Chiasso, Chiasso-Seseglio, SUI (Clay – Outdoors)i
به دلیل تداوم ریزش باران در روز دوم نیز هیچ یک از بازیها انجام نشدند
Stefanie Voegele (SUI) vs. Samantha Stosur (AUS)i
Romina Oprandi (SUI) vs. Jarmila Gajdosova (AUS)i
Romina Oprandi (SUI) vs. Samantha Stosur (AUS)i
Stefanie Voegele (SUI) vs. Jarmila Gajdosova (AUS)i
Timea Bacsinszky/Amra Sadikovic (SUI) vs. Ashleigh Barty/Casey Dellacqua (AUS)i
SPAIN *Defeated* JAPAN 4-0
Venue: Real Club de Polo, Barcelona, ESP (Clay – Outdoors)i
Carla Suarez Navarro (ESP) d. Ayumi Morita (JPN) 63 75
Silvia Soler-Espinosa (ESP) vs. Misaki Doi (JPN) – Not Played
Lourdes Dominguez Lino/Anabel Medina Garrigues (ESP) d. Shuko Aoyama/Misaki Doi (JPN) 64 75
USA *Defeated* SWEDEN 3-2
Venue: Delray Beach Tennis Center, Delray Beach, USA (Hard – Outdoors)i
Serena Williams (USA) d. Sofia Arvidsson (SWE) 62 61
Venus Williams (USA) d. Johanna Larsson (SWE) 63 75
Sofia Arvidsson/Johanna Larsson (SWE) d. Varvara Lepchenko/Venus Williams (USA) W/O
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
WORLD GROUP II PLAY-OFFS
POLAND *Defeated* BELGIUM 4-1
Venue: Tennisclub Koksijde, Koksijde, BEL (Hard – Indoors)i
Agnieszka Radwanska (POL) d. Kirsten Flipkens (BEL) 46 61 62
Urszula Radwanska (POL) d. Alison van Uytvanck (BEL) 61 64
Katarzyna Piter/Alicja Rosolska (POL) d. Ysaline Bonaventure/An-Sophie Mestach (BEL) 63 46 [10-7]i
FRANCE *Defeated* KAZAKHSTAN 4-1
Venue: Palais des Sports de Besancon, Besancon, FRA (Hard – Indoors)i
Marion Bartoli (FRA) d. Yaroslava Shvedova (KAZ) 64 63
Alize Cornet (FRA) d. Ksenia Pervak (KAZ) 63 61
Caroline Garcia/Kristina Mladenovic (FRA) d. Sesil Karatantcheva/Galina Voskoboeva (KAZ) 62 75
ARGENTINA *Defeated* GREAT BRITAIN 3-1
Venue: Parque Roca, Buenos Aires, ARG (Clay – Outdoors)i
Paula Ormaechea (ARG) d. Laura Robson (GBR) 64 46 62
Maria Irigoyen (ARG) d. Elena Baltacha (GBR) 75 36 61
Mailen Auroux/Maria Irigoyen (ARG) vs. Anne Keothavong/Johanna Konta (GBR) – (Dead Rubber) Not Played
CANADA *Defeated* UKRAINE 3-2
Venue: Sport Club Meridian, Kiev, UKR (Clay – Indoors)i
Eugenie Bouchard (CAN) d. Lesia Tsurenko (UKR) 64 75
Elina Svitolina (UKR) d. Sharon Fichman (CAN) 64 76(4)i
Eugenie Bouchard/Sharon Fichman (CAN) d. Elina Svitolina/Lesia Tsurenko (UKR) 64 63
|