نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2011, 10:11 PM   #31
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

جالبه میای بحث رو باب میل خودت منحرف می کنی تازه طلبکار هم میشی تو تاپیکی که نوشته ناوراتیلوا گفته فدرر نامبر وان نمیشه میای دم از قدرت کم رافا در نیمه ی دوم سال میزنی بعد که جواب میگیری و حرفی نداری بزنی میگی به هر دلیلی بحث ما نیست؟! اگه بحث ما نیست چرا مطرح می کنی اگرم بحث هست که جوابشم بشنو...

ناوراتیلوا گفته فدرر میتونه گرند ببره نگفته صد در صد میبره!! حالا فرضا ببره، ممکنه سال بعد ببره که تا اون موقع هزار اتفاق میفته و ممکنه حتی پائین تر بره پس همون رنک سه رو نگه داره نامبر وانی پیشکش

شما میگی رافا نیمه دوم فصل به هر دلیل قدرت نداره عملکرد خوبی داشته باشه و دلیلش برات اهمیتی نداره ولی فدرر چون دو تا قهرمانی میاره پس حتما خیلی قدرتمنده چطور تو وسط فصل که رافا اون همه مقام میاره فدرر هیچی نمیبره نمیگی فدرر قدرت اول فصل رو نداره؟؟ خب مشخصه فدرر در مقابل رافا تو خاک یه سطح پائینتره، همونطور که رافا تو ایندور هارد سطحش از فدرر پائینتره... نه که رافا قدرت نداره بلکه زمین به سبک بازیش Suit نیست!! درک این قسمت خیلی سخته میدونم!!

ضمنا من برام مهم نیست شما فکر میکنی پست من قشنگه یا زشته من هر حرفی که باید رو میگم شما هم یه بار گفتم یا من رو ایگنور کن یا جواب میدی با این همه ادعا جواب باشه نه که نصفش توهین باشه و تازه طلبکارم بشی...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: