نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2015, 10:41 PM   #99
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

با سلام خدمت دوستداران تنیس.
تبریک میگم این قهرمانی رو به دوستداران راجر بازی خوبی بودش منم غنیمت شمردم تا یکوچولو راجبع بازی حرف بزنیم.
تورنمنت بی نقصی برای راجر بود نواکم کلا خوب همیشه.بازی امروز شباهت زیادی به بازی ویمبلدون این دو داشت بنظرم تنها تفاوتش در تای برک بود در ویمبلدون راجر تمرکز خوبی داشت در کل دو ست نخست اما در تای برک نوله بود که تسلط خودشو پیدا میکرد اون بازیم راجر میتونست بنظرم هر دو ست رو ببره در حالیکه حتی نزدیک بود ست دومم ببازه بهرحال فرق بین نوله با بقیه تنیسورا همین.
امروز راجر رو تور عملکرد بهتری داشت و همون داستان همیشگی برپا بود رو رالی ها نوله بهتر بود اما نه به اندازه بازیای قبلشون.سرو نوله بخوبی ویمبی نبود و انصافا راجر بازی سرتری رو اجرا کرد خصوصا ست اول.
اون چیزی که واسم جالب بود قهرمانی راجر بدون دادن ست و حتی برک شدن بود این نیازمند تمرکز بالا بود کم پیش میاد نه به اندی اجازه برک کردن رو داد نه به نوله فکر کنم نوله فقط یکی دو بار به 40 رسید این یعنی پرفکت دیگه خدایش.

از دوستان میخوام با توجه به اینکه خیلیا زبان خوب بلدن صحبتای نوله و راجر بعد بازی رو ترجمه کنه و اینجا بزاره تا همه خصوصا خودم استفاده کنم بنظر صحبتاشون جالب میومد خصوصا صحبت راجر در مورد ویمبلدون اگر اشتباه نکنم.

نوله با اینکه 5باری به فینال رسیده و دستش از جام اصلی کوتاه مونده اما بعید میدونم نتونه روزی سینسی رو به افتخاراتش اضافه کنه رولند گاروس هم خواهد برد چون کاملا استحقاقش رو داشته.
برد با ارزشی بود چون راجر برای چند هفته ای دوباره برگشت به رنک دو و امیدوار تا در یو اس اپن اندی سمت نوله بیفته اندی میتونه بنظرم جز امیدای اصلی قهرمانی در اپن امریکا باشه خصوصا نوله رو میتونه خیلی اذیت کنه.

امیدوارم همیشه شاد خندان مهربان سلامت و... زیاد خلاصه خودتون بهتر میدونین.
یا علی بدرووووووووووووووود

ویرایش توسط omidd : 08-23-2015 در ساعت 10:58 PM
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: