نمایش پست تنها
قدیمی 07-30-2013, 10:00 PM   #15
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

من اصلا برام مهم نیست که این آقا با خودش چی فکر کرده و در خودش چی دیده این حرف ها رو زده.ولی در کل این ماجرا ی سوال پیش میاد.آیا خود نواک راضیه از این حرف آیا خودش به پدرش گفته این حرف رو بزنه یا مربیش گقته؟که من بعید میدونم این جوری باشه.نواک هیچ وقت دلش نمی خواد دل دوستاش رو بشکنه نواک پسر باحالیه.اما پدر و مادرش از یک "ساکت باشید" و یک باخت نزدیک در رولند چه افسانه ای ساختن !
شاید خیلی ها دیدن نادال جلو فدرر خیلی اعصاب راجر رو خورد میکنه و برعکس و اصلا کل بازیکنانو خود نوله همین کار رو میکنه که از لحاظ روحی هم جلو بیفته اگر انتظار داشت همین طور نشست و مثل مجسمه بود...پس بهتره آدم ببازه.
به نظر من باید این والدین یا بیشتر پدرش بره و بازی ها رو از نزدیک ببینه کلا ورزشی تر فکر کنه تا دیگه این حرف های بی دلیل به وجود نیاد
نواک،اندی،راجر،رافا و...همه با هم دوست اند و اونان که باعث شدن ما این جا نشستیم و داریم در موردشون حرف میزنیم.و این آقا بعدا می فهمه که به ضرر پسرش حرف زده چرا؟؟؟حالا بازی ها رو نگاه کن تا بفهمی چرا
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: