نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2012, 04:35 PM   #4
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

اندي ماري به سادگي به نيمه نهايي مسابقات بريزبين گام نهاد.روز جمعه،ماري اسكاتلندي با ارائه نمايشي بهتر از دو بازي گذشته خود در مدت 65 دقيقه، 6-2, 6-2 ماركوس باقداتيس قبرسي را شكست داد.ماري با ريترن هاي خوبش توانست دو سرويس گيم ابتدايي باقداتيس را بريك كند و با سرويس خود بازي را در تسلط داشت.
ماري:”امروز و در هواي گرم خوب بازي كردم.احساس مي كنم كه از ابتداي بازي خيلي خوب حركت كردم،چيزي كه در دو بازي اولم اتفاق نيفتاد.اين قسمت بسيار بزرگي از بازيم است كه اگر خوب باشد،باقي قسمت هايش هم خوب خواهد شد.من امتيازات بيشتري را مي توانم ديكته كنم و كار را براي حريفم سخت كنم،اين همان چيزيست كه از ابتدا انجام دادم.”

حريف دور بعد ماري،برنارد توميك خواهد بود.توميك 6-3, 7-6(4) دنيس ايستومين را برد.توميك كه سابقه بازي با جوكورچ،فدرر و نادال را دارد،خوب مي داند كه فردا چگونه بايد با ماري مقابله كند.او گفت:”فراد يك آزمايش براي من است تا بفهمم در كجا قرار دارم.من آماده ام.مي دانم كه مي توانم از بازيكنان بزرگ ست بگيرم،در بازي هاي 3 ستي مانند اين،شايد بتوانم پيروز هم بشوم.”

اما در بازي هاي شب كه به بخش زنان اختصاص داشت،كيم كلايسترز مصدوم و مجبور به كناره گيري از بازي شد.او كه ست اول را 7-6(4) به سود خود به پايان رسانده بود و 2-1 در ست دوم از دنيلا هانتوكوا عقب بود،مورد مداواي پزشك قرار گرفت و پس از بازگشت به زمين به وضوح مشخص بود كه نمي تواند در زمين حركت كند و در نهايت وقتي 3-1 عقب افتاد،از بازي به علت آن چه كه مصدوميت ران پاي چپ به نظر مي رسيد كنار كشيد.

او پس از بازي گفت كه اميدوارست نتايج آزمايشات پزشكي نشان دهد كه مي تواند در ملبورن بازي كند.او اضافه كرد كه به دليل جلوگيري از مشكلات جدي تر از ادامه مسابقه انصراف داده.
هانتوكوا هم در مصاحبه داخل زمين براي كلايسترز آرزوي بهبودي كرد:”او يك قهرمان بزرگ است و آشكارست كه اينجا همه او را دوست دارند،من هميشه از بازي كردن با او لذت مي برم و احترام زيادي براي بازيش قائلم.كارهايي كه او براي تنيس زنان انجام داده فوق العاده است و اميدوارم براي حضور در ملبورن آماده باشد.”
حريف هانتوكوا در بازي نهايي،كايا كانپي از استوني خواهد بود كه به راحتي و در دو ست 6-3, 6-0 فرانچسكا اسكياوونه را شكست داد.اسكياوونه در اواسط بازي به خاطر درد شكم توسط پزشك معاينه شد.

كانپي پس از بازي گفت:”احساس فوق العاده ايست.اينقدر خوب بازي كني و به مراحل پاياني برسي.در سال هاي قبل من به عنوان يك بازيكن غافلگير كننده كه حريفان با رنكينگ بالاتر را شكست مي داد و به پايين ترها مي باخت شناخته مي شدم،ولي حالا باثبات تر هستم.”
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: