نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2012, 08:59 PM   #1
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض اخبار تورنومنت بریزبن اینترنشنال

روز چهارشنبه و در مسابقات تنيس بريزبين،اندي ماري بريتانيايي براي دومين روز متوالي بازي سختي داشت و پس از شروعي نااميد كننده،به بازي بازگشت تا پس از دو ساعت ژيل مولر لوكزامبورگي را در سه ست و با نتايج 4-6, 7-6(4), 6-0 شكست دهد.
ماري:”احساس مي كنم كه در ست هاي دوم و سوم در زمين بهتر حركت كردم و اين قسمت خيلي مهمي از بازيم است.خوشحالم كه پيروز شدم.اين هفته هرچه بيشتر بازي كنم به سودم است.”

او روز گذشته هم شرايط مشابهي در برابر ميخائيل كوكوشكين داشت و بايد تمام تلاشش را به كار گيرد تا با چنين مشكلي در دور ¼ پاياني مقابل ماركوس باقداتيس مواجه نشود.باقداتيس به راحتي 6-3, 6-4 از سد سيد پنجم رقابت ها،كي نيشيكوري ژاپني گذشت.
ژيل سيمون فرانسوي هم 6-3, 7-5 وايلد كارد استراليايي،جيمز داكوُرت را از پيش رو برداشت.

سيمون گفت كه اولين تورنومنت فصل هميشه يكي از سخت ترين هاست:”احساس مي كنم كه شكست دادن همه بازيكنان در اينجا سخت است.هيچ مصدوميتي وجود ندارد،هيچ بازيكني خسته نيست،همه خوب بازي مي كنند و همين بازي ها را سخت مي كند.”سيمون در دور بعد به مصاف سانتياگو جيرالدو كلمبيايي مي رود كه در دو ست فيليپ پتشنر را شكست داد.
در ديگر مسابقات بخش مردان،جوان استراليايي،برنارد توميك به راحتي 6-1, 6-2 تاستومو ايتو از ژاپن را مغلوب كرد و سيد سوم تورنومنت،آلكساندر دولگوپولوف 6-7(3), 7-6(9), 6-2
ايگور آندريف را كنار زد.دولگوپولوف در مسابقه بعدي خود به مصاف رادك استپانك خواهد رفت كه در مقابل ياركو نيمينن فنلاندي با نتيجه 7-6(3), 6-2 به پيروزي رسيد.

اما در قسمت زنان،سرنا ويليامز ابتدا بازي خود را برد ولي پس از ساعاتي از ادامه تورنومنت كناره گيري كرد.ويليامز در مقابل بويانا يوانوفسكي 6-2, 5-3 پيش بود كه ناگهان مچ پايش پيچ خورد و نقش بر زمين شد.پس از دريافت كمك پزشكي،سرنا سرويس خود را از دست داد ولي با تحمل درد،توانست در گيم بعد سرويس حريفش را بريك كند و پيروز از زمين خارج شود.در ادامه روز سرنا اعلام كرد كه نتايج آزمايشات پزشكي نشان داده كه دچار پيچ خوردگي از ناحيه مچ پاي چپ شده و نبايد به مسابقات ادامه دهد.

سرنا:”من چند روز استراحت خواهم كرد،نه براي مدت طولاني و خواهم ديد كه چگونه پيش مي رود.من هنوز به شركت در آزاد استراليا اميدورام.”بنابراين حريف دور بعد ويليامز،دنيلا هانتوكوا مستقيما به نيمه نهايي صعود كرد.
سامانتا استوزر هم به ناكامي در تورنومنت زادگاهش ادامه داد و 6-4, 6-2 به ايوتا بِنِسسوا از چك باخت تا ركورد صعود نكردن از دور دوم مسابقات بريزبين را كماكان نگه دارد.در مسابقات پيشين،بِنِسسوا حتي موفق به كسب ست در مقابل استوزر نشده بود ولي با اين پيروزي،در ¼ نهايي مسابقات به ديدار كيم كلايسترز بلژيكي مي رود.
استوزر درباره آمادگي براي ملبورن گفت:”اميدوارم كه اين فقط يك روز بد بوده و بتوانم در هفته هاي آينده موفق تر باشم.من نمي خواهم در اين وضعيت بمانم.اين شروع خوبي نيست ولي من وحشت زده نخواهم شد.”
در ديگر ديدارهاي مهم امروز،سيد ششم رقابت ها،يلنا يانكويچ صرب،نينا براتچيكوا از روسيه را 6-3, 6-2 مغلوب كرد.كايا كانِپي از استوني هم سيد هفتم تورنومنت،آناستاسيا پاوليوچنكوا را
6-0, 6-3 شكست داد.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: