Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمهپایانی و پلیآف مسابقات ملی تنیس 2014 دیویس کاپ در گروه جهانی
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نخست » دیدارها
RESULTS — FRIDAY, 12 SEPTEMBER, 2014
WORLD GROUP SEMI-FINALS
FRANCE *Leads* CZECH REPUBLIC 2-0
Venue: Roland Garros, Paris, FRA (Clay — Outdoors)i
Richard Gasquet (FRA) d. Tomas Berdych (CZE) 63 62 63
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. Lukas Rosol (CZE) 62 62 63
SWITZERLAND *Leads* ITALY 2-0
Venue: Palexpo, Geneva, SUI (Hard — Indoors)i
Roger Federer (SUI) d. Simone Bolelli (ITA) 76(5) 64 64
Stan Wawrinka (SUI) d. Fabio Fognini (ITA) 62 63 62
WORLD GROUP PLAY-OFFS
SERBIA *Leads* INDIA 2-0
Venue: KSLTA Tennis Stadium, Bangalore, IND (Hard — Outdoors)i
Dusan Lajovic (SRB) d. Yuki Bhambri (IND) 63 62 75
Filip Krajinovic (SRB) d. Somdev Devvarman (IND) 61 46 63 62
BRAZIL *Levels W/* SPAIN 1-1
Venue: Ginasio Estadual Geraldo Jose de Almeida, Sao Paulo, BRA (Clay — Indoors)i
Roberto Bautista Agut (ESP) d. Rogerio Dutra Silva (BRA) 60 61 63
Thomaz Bellucci (BRA) d. Pablo Andujar (ESP) 36 67(6) 64 75 63
ISRAEL *Levels W/* ARGENTINA 1-1
Venue: Sunrise Tennis Club, Sunrise, FL, USA (Hard — Outdoors)i
Leonardo Mayer (ARG) d. Bar Tzuf Botzer (ISR) 64 36 62 61
Dudi Sela (ISR) d. Carlos Berlocq (ARG) 63 67(5) 62 62
CANADA *Leads* COLOMBIA 2-0
Venue: Halifax Metro Centre, Halifax, Canada (Hard — Indoors)i
Vasek Pospisil (CAN) d. Santiago Giraldo (COL) 63 76(2) 63
Milos Raonic (CAN) d. Alejandro Gonzalez (COL) 63 63 62
USA *Leads* SLOVAKIA 2-0
Venue: Sears Centre Arena, Chicago, IL, USA (Hard — Indoors)i
John Isner (USA) d. Norbert Gombos (SVK) 76(5) 64 62
Sam Querrey (USA) d. Martin Klizan (SVK) 76(6) 63 63
AUSTRALIA *Leads* UZBEKISTAN 2-0
Venue: Cottesloe Tennis Club, Perth, AUS (Grass — Outdoors)i
Nick Kyrgios (AUS) d. Denis Istomin (UZB) 64 75 64
Lleyton Hewitt (AUS) d. Farrukh Dustov (UZB) 64 64 62
NETHERLANDS *Levels W/* CROATIA 1-1
Venue: Ziggo Dome, Amsterdam, NED (Clay — Indoors)i
Mate Delic (CRO) d. Igor Sijsling (NED) 46 64 75 62
Robin Haase (NED) d. Borna Coric (CRO) 76(4) 61 64
UKRAINE *Levels W/* BELGIUM 1-1
Venue: Tere Tennis Centre, Tallinn, EST (Hard — Indoors)i
Sergiy Stakhovsky (UKR) d. Steve Darcis (BEL) 67(5) 64 62 62
David Goffin (BEL) d. Illya Marchenko (UKR) 76(1) 63 61
AMERICAS ZONE GROUP I — SECOND ROUND PLAY-OFF
URUGUAY *Leads* VENEZUELA 2-0
Venue: Cancha Central, Caracas, VEN (Hard — Outdoors)i
Pablo Cuevas (URU) d. Jesus Bandres (VEN) 63 62 61
Martin Cuevas (URU) d. Ricardo Rodriguez (VEN) 75 62 63
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I — FIRST ROUND PLAY-OFF
KOREA, REPUBLIC *Leads* CHINESE TAIPEI 2-0
Venue: Kaohsiung Yangming Tennis Courts, Kaohsiung City, TPE (Hard — Outdoors)i
Lim Yong-Kyu (KOR) d. Hung Jui Chen (TPE) 62 62 60
Chung Hyeon (KOR) d. Wang Chieh Fu (TPE) 64 75 62
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I — FIRST ROUND PLAY-OFF
ROMANIA *Levels W/* SWEDEN 1-1
Venue: Arenele BNR, Bucharest, ROU (Clay — Outdoors)i
Christian Lindell (SWE) d. Adrian Ungur (ROU) 75 76(2) 64
Marius Copil (ROU) d. Elias Ymer (SWE) 62 63 62
AUSTRIA *Leads* LATVIA 2-0
Venue: Vidzemes Olimpiskaos Centrs, Valmiera, LAT (Hard — Indoors)i
Martin Fischer (AUT) d. Andis Juska (LAT) 63 63 62
Jurgen Melzer (AUT) d. Janis Podzus (LAT) 63 61 64
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I — SECOND ROUND PLAY-OFF
RUSSIA *Leads* PORTUGAL 2-0
Venue: Olympic Stadium, Moscow, RUS (Hard — Indoors)i
Andrey Kuznetsov (RUS) d. Gastao Elias (POR) 62 64 64
Evgeny Donskoy (RUS) d. Joao Sousa (POR) 76(7) 64 36 61
AMERICAS ZONE GROUP II — THIRD ROUND
BARBADOS *Levels W/* MEXICO 1-1
Venue: National Tennis Centre, St Michael, BAR (Hard — Outdoors)i
Tigre Hank (MEX) d. Haydn Lewis (BAR) 75 64 63
Darian King (BAR) d. Miguel-Angel Reyes-Varela (MEX) 64 64 62
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II — THIRD ROUND
THAILAND *Leads* PAKISTAN 2-0
Venue: The National Tennis Development Center, Nonthaburi, THA (Hard — Outdoors)i
Pruchya Isarow (THA) d. Aisam Qureshi (PAK) 36 63 63 62
Danai Udomchoke (THA) d. Samir Iftikhar (PAK) 60 64 61
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II — THIRD ROUND
BOSNIA/HERZEGOVINA *Levels W/* LITHUANIA 1-1
Venue: Mojmilo Sports Hall, Sarajevo, BIH (Hard — Indoors)i
Ricardas Berankis (LTU) d. Mirza Basic (BIH) 57 36 64 64 64
Damir Dzumhur (BIH) d. Laurynas Grigelis (LTU) 67(5) 61 61 1-0 Ret'd
DENMARK *Levels W/* MOLDOVA 1-1
Venue: Bramdrupdam Hallerne, Kolding, DEN (Carpet — Indoors)i
Radu Albot (MDA) d. Martin Pedersen (DEN) 75 63 62
Frederik Nielsen (DEN) d. Maxim Dubarenco (MDA) 62 62 63
|