نمایش پست تنها
قدیمی 11-08-2016, 04:36 PM   #1
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض تحلیل، گفتگو و تبادل نظر پیرامون (Barclays ATP World Tour Finals) فینال تور جهانی 2016 تنیس

با درود
پس از مدتی غیبت به بهانه مهم ترین و حساس ترین تورنمنت پایان فصل سالهای اخیراین تاپیک را آغاز میکنم
علاقه و وابستگی من به تنیس ٬این سایت وزین و دوستان خوبم در اون غیرقابل انکاره
اما من هم مثل خیلی از دوستان دیگه به نوعی در دام شبکه های نسبتا نوظهور مجازی اجتماعی
افتاده و هیجان خود را با دوستان خوبم که همگی از اعضای فعال و قدیمی این سایت هستند در گروه تلگرام رد و بدل میکنیم
همون فضای کل کل وشادیها و ناراحتیها در کنار دوستان متعصب طرفدار راجر رافا نواک و حتی اندی ماری
چیزی که بیشتر مجابم میکنه این تاپیک را آغاز کنم همین اعتبار و تخصصی بودن سایت و تاپیکهای اونه
و مهمتر از اون اینکه اینجا همیشه دسترسی داریم به یک آرشیو قوی و منظم
و بر خلاف تلگرام مطالب به راحتی در سالهای آینده نیز قابل رجوع و بررسی است
در پایان این مقدمه جا داره تشکر کنم از همه عزیزانی که علیرغم خلوتی با جدیت علاقه و پشتکار چراغ سایت را روشن نگاه داشته
و فضای مساعد کنونی را حفظ کرده اند سپاس ویژه دارم از مدیر محترم و پاور عزیز که زحماتشون بر هیچکس پوشیده نیست

.....

روز گذشته قرعه کشی انجام شد و ۸ تنیسور راه یافته به بارکلیز حریفان خود را شناختند
گروه جان مک انرو شامل اندی ماری استن واورینکا کی نیشیکوری ومارین چیلیچ
و
گروه ایوان لندل شامل نواک جوکوویچ میلوس رائونیچ گایل مونفیس و دومینیک تیم
به روال همیشه تنیسور یا تنیسورهای ذخیره هم حضور خواهند داشت که بردیچ و گوفن خواهند بود
چیزی که مشخصه به راحتی میتوان گروه اندی ماری را گروه مرگ دونست و گروه نواک بدون شک تک به تک از حریفان ماری آسانتر به نظر می رسند
البته همه اینها احتمالات و پیش داوریهایی هست که ممکنه کاملا خلاف اون ثابت بشه
اما در شرایط فعلی و آمادگی فعلی بازیکنان بنظرم از گروه جان مک انرو همه شانس برابری برای حذف یا صعود دارند
شرایط اون گروه واقعا میتونه پیچیده و حساس بشه
اما در گروهی که نواک حضور داره علیرغم عدم آمادگی کلی نواک در ماههای اخیر بنظر میاد براحتی راهی سمی فاینال خواهد شد
همانطور که همه می دونیم در حال حاضر ما یک نامبروان جدید و بسیار شایسته داریم
نیمه دوم فصل شاهد قدرتنمایی مطلق و درو کردن تقریبا تمامی عناوین توسط اندی ماری بودیم
همانطور که نیمه اول فصل تقریبا تمام و کمال تحت حکمرانی نواک بود
در حال حاضر فاصله اندی با نواک ۴۰۵ امتیاز هست که به هیچ وجه نمیتونه حاشیه اطمینان خوبی برای اندی باشه خصوصا با این قرعه
نواک بنظرمن میتونه فصل را با دوجام برای خودش تمام کنه هر دو جام اهمیت زیادی دارند
نواک با گرفتن این دو عنوان میتونه با دو رکورد مهم راجر در تعداد مسترزکاپها و سالهای نامبروانی برابری کنه
و سال پر فراز و نشیب ۲۰۱۶ را پربار و عالی تمام کنه
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: