نمایش پست تنها
قدیمی 07-19-2014, 11:27 AM   #232
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : .:: در مورد زه راکت تنیس ::.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط daneal نمایش پست ها
سلام دوستان
زه ایی که روی راکتم بسته بودم زه زولا zolo با تنشن ۵۴-۵۶ بود اما پاره شد. حالا میخام انرو تغییرش بدم. دوست دارم از زه آلوپاور از خانواده بیگ بنگر لوکسیلون استفاده کنم اما تو اینجا کسی نداره و میگه فقط زه rpm بابیلات و راف لوکسیلون دارم. سبک بازیم بیشتر اسپین و پاور هست. ضمنا از زه rpm هم استفاده کردم اسپین خوبی میده اما ماندگاری کمی داره و خیلی زود dead میشه. فکر کنم این زه ایی که میگه بنام راف از خانواده بیگ بنگر باشه.
آیا کسی از این زه استفاده کرده؟ یه سری اطلاعات در موردش میخام اگه قیمت اش رو هم بگید ممنون میشم
سلام بر شما
من در مورد اون زه قبلیتون اطلاعی ندارم، اما همونطور که خودتون هم اشاره کردین زه RPM Blast با اینکه زه خیلی خوبیه ولی تنشنش رو زود از دست می ده و به همین خاطر برای بازیکن هایی که نمی تونن زهشون رو زود به زود عوض کنن مناسب نیست.
زه های شرکت لاکسیلون هم که در بین بازیکن های حرفه ای جزو محبوبترین زه ها به حساب میان، متاسفانه همین ویژگی RPM Blast رو دارن و در صورتی که از اون ها هم استفاده کنید ناچار می شید که زود به زود عوضشون کنین تا Playability شون رو از دست ندن و همونطور که اشاره کردین dead نشن.

زه Luxilon Big Banger Alu Power Rough هم به طور تخصصی برای اسپین طراحی شده و اون rough به سطح زه برمی گرده که برجستگی داره و مثل زه های عادی صاف نیست. این برجستگی ها به افزایش اسپین کمک می کنن. با اینکه این زه دوام بیشتری نسبت به زه های دیگه ی این شرکت داره، اما خود من بعد از حدود 3 هفته دیدم دیگه اون Playability اولش رو نداره و مجبور شدم عوضش کنم.

یه زه خیلی خوب که از نظر من برای سبک های مختلف بازی مناسبه و تنشن رو خیلی خیلی دیر از دست می ده زه Signum Pro Poly Plasma HEXtreme هستش که خوشبختانه توی ایران هم پیدا می شه.

mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: