نمایش پست تنها
قدیمی 03-20-2010, 05:08 PM   #2
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

..:: برخی از رکورد های مسابقات میامی ::..

مسابقات میامی در کلاس مسترز 1000 مردان و Premier زنان (اجباری) قرار دارد. این بیست و ششمین دوره ی برگزاری مسابقات می باشد.

آندره آغاسی آمریکائی با 6 عنوان قهرمانی که اولین آن در سال 1990 بدست آمد رکورد دار از نظر بیشترین عنوان قهرمانی مسابقات میامی می باشد، در قسمت زنان نیز سرنا ویلیامز و استفی گراف هر کدام با 5 مقام قهرمانی رکورد دار هستند.

بیشترین قهرمانی پی در پی نیز با 3 قهرمانی مشترکا در اختیار آغاسی، گراف و ویلیامز می باشد.

با توجه به کناره گیری سرنا ویلیامز و دینارا سافینا از مسابقات، سید های برتر این دوره بدین ترتیب خواهد بود:

1.سوتلانا کوزنتسوا
2.کارولین ووزنیاکی
3.ونوس ویلیامز
4.ویکتوریا آزارنکا
5.النا دمنتیه وا
6.آگنیژکا رادوانسکا
7.یلنا یانکوویچ
8.لی نا

مدافعین عنوان قهرمانی بترتیب اندی موری و ویکتوریا آزارنکا در قسمت مردان و زنان هستند. موری با شکست دادن جوکوویچ و آزارنکا با غلبه بر سرنا ویلیامز قهرمان مسابقات شدند.

جنیفر کاپریاتی با سه شکست متوالی در فینال مسابقات به خواهران ویلیامز رکورد دار حضور در فینال بدون عنوان قهرمانی است.

همچنین در 25 دوره ی گذشته ی مسابقات که همواره در کراندون پارک، واقع در کی بیسکین فلوریدا برگزار می شود 11 تنیسور غیر آمریکائی موفق به فتح مسابقات مردان و 14 غیر آمریکائی مسابقات زنان را با قهرمانی پشت سر گذاشته اند. در حال حاضر نیز رکورد بیشترین دوره ای که هیچ تنیسور آمریکائی قهرمان مسابقات مردان نشده است با 5 سال متوالی ثبت شده است. آخرین تنیسور مرد آمریکائی که فاتح مسابقات میامی شد اندی رادیک بود که در سال 2004 با غلبه بر گیرمو کوریا کاپ قهرمانی را بالای سر برد.

دیگر WC های مسابقات میشله لارشر دبریتو، آناستازیا پیوواروا، آرانچا روس، پترا مارتیچ، آیلا توملیانوویچ و هیثر واتسون هستند. تا جائی هم که من میدونم خوان مارتین دل پوترو، لیتون هیوئیت، تومی هاس و اخیرا نیکلای داویدنکو از مسابقات کنار کشیدن!! اینکه میلاد گفته خوان هست رو من شک دارم!!؟ فکر کنم اون مطلب توی سایت مسابقات هنوز آپدیت نشده و فقط تیترش رو آپدیت کردن؟؟ چون هنوز اسم سرنا در بین شرکت کنندگان هست!!!

ویرایش توسط koury : 03-20-2010 در ساعت 05:21 PM
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: