نمایش پست تنها
قدیمی 08-09-2011, 08:28 AM   #9
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

دوست من شتاب زده داوری نکن ، من دقیقا همین راکت رو دارم بسیاری از ویژگی های پیش گفته که نمودار راکت اصلیست کاملن درست است ، ولی رنگ مشکی اورگریپ آشنایی زدایی پیش می آورد به گمانم کمپانی بابولات پای فشاری خاصی به بهره گیری از رنگ سفید در اورگریپ های اصلی مدل aero pro دارد ، فزون بر آن رسم امانت نیست که در بهره گیری از اطلاعات یک وبلاگ خارجی بدون نام بردن از نام و نشان و آدرس آن وبلاگ حقوق نویسنده را نقض کنید سوم اینکه بهترین منبع و مرجع برای شناخت راکت اصلی بابولات تنها و تنها وب سایت رسمی www.babolat.com می باشد که با تماسی ساده با نمایندگی های رسمی اش در خاور میانه کاتالوگ راکت دلخواهتان را در اختیارتان می نهند تمام این ویژگی های پیش گفته را هم نمودار ساخته است . با پست سفارشی هم از نزدیکترین نمایندگی برایتان ارسال خواهد شد ، نمونه های کپی امروزی بسیار دقیق تر ازین حرفاست که چنین جزییاتی را نادیده انگارد و از لحاظ ظاهری کمابیش شباهتی تام با راکت اصلی دارد چونان که خریدار اماتور که هیچ تنیسور حرفه ای هم در نگاه نخست از باز نمود آن ناتوانست ، ساده بگویم برای شناختش نیاز به آزمون های سنجش فیزیکی متریال ترکیبی به کار رفته دارد که تنها کمپانی بابولات می تواند شما را از چند و چون آگاه سازد .
کوتاه سخن آنکه آماجم روشن گریست مباد که رنجیده شوید، پیشاپیش پوزش
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: