نمایش پست تنها
قدیمی 08-01-2011, 09:56 PM   #3
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
ممنون موریس جان،

من یه توضیحی بدم که این اگه اشتباه نکنم راکت قبلی رافا هست که قبل از APD GT باهاش بازی میکرد، خب قاعدتا الان کمتر کسی این مدل رو میره بخره ولی تفاوت ها صرفا تقلبی بودن راکت رو نشون نمیده چون راکت های مختلف در جاهای دیگه تولید میشن! هر چند به مطلب شما ایرادی وارد نیست ولی بازار ایرن الان اینطوری هست...

معمولا راکت هائی که تو ایران هست رو خود Babolat در کشور چین یا اندونزی تولید و طراحی می کنه و روی اغلبشون زده ساخت چین!! ولی این دلیل نمیشه راکت تقلبی باشه همونطور که تو اروپا و آمریکا راکت های ساخت فرانسه وارد میشه!

حداقل در مورد سری GT اینطوری هست و نمیتونه تولید چین یا وزن دقیق راکت مشخص کننده ی تقلبی یا اصلی بودن راکت باشه!

موفق باشی
koury جان ممنون از توجه ات.
البته من فکر کنم این مقایسه بین راکت چینی و فرانسوی(اروپایی) نباشه و هر دو راکت به احتمال زیاد ساخت چین هستن.اما خب همونطور که همه میدونن و شما هم قبلا تو بخش خرید راکت توضیح دادید چین هم راکت درجه یک تولید میکنه هم درجه 3-4 ... که حتما تفاوتی بین این راکتها هست.

من شخصا خودم بعضی از این راهکارها رو روی مدلهای دیگه بابولات چک کردم و جواب داده.همه راکتهایی هم که چک کردم چینی بوده اما مشخصات راکت اصل رو داشته.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: