نمایش پست تنها
قدیمی 06-01-2017, 07:04 AM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز پنجـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز اورمزد شید (پنج‌شنبـه) مورخ 11 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Five: Thursday, 1st of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Barbora Strycova (CZE)[20] vs. Alizé Cornet (FRA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Alexandr Dolgopolov (UKR)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Thiago Monteiro (BRA) vs. Gael Monfils (FRA)[15]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Ekaterina Alexandrova (RUS) vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[9]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Andy Murray (GBR)[1] vs. Martin Klizan (SVK)i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Tatjana Maria (GER) vs. Simona Halep (ROU)[3]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Richard Gasquet (FRA)[24] vs. Victor Estrella Burgos (DOM)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – Second Round
Konstantin Kravchuk (RUS) vs. Marin Cilic (CRO)[7]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Jeremy Chardy (FRA) vs. Kei Nishikori (JPN)[8]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Chloe Paquet (FRA) vs. Caroline Garcia (FRA)[28]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Carina Witthoeft (GER) vs. Pauline Parmentier (FRA)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Tsvetana Pironkova (BUL)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Nicolas Almagro (ESP) vs. Juan Martin Del Potro (ARG)[29]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Anastasija Sevastova (LAT)[17] vs. Eugenie Bouchard (CAN)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Fernando Verdasco (ESP) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – Second Round
David Ferrer (ESP)[30] vs. Feliciano Lopez (ESP)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Kevin Anderson (RSA) vs. Nick Kyrgios (AUS)[18]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Sorana Cirstea (ROU) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[21]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Petra Martic (CRO) vs. Madison Keys (USA)[12]i


Court 4 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Chia-Jung Chuang (TPE)/Misaki Doi (JPN) vs. Chen Liang (CHN)/Qiang Wang (CHN)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Kateryna Bondarenko (UKR)/Lesia Tsurenko (UKR) vs. Viktorija Golubic (SUI)/Kristyna Pliskova (CZE)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Daria Kasatkina (RUS)/Irina Khromacheva (RUS) vs. Raquel Atawo (USA)[10]/Jelena Ostapenko (LAT)[10]i
MIXED DOUBLES – First Round
Myrtille Georges (FRA)/Geoffrey Blancaneaux (FRA) vs. Elina Svitolina (UKR)/Artem Sitak (NZL)i
MIXED DOUBLES – First Round
Raquel Atawo (USA)/Treat Huey (PHI) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[3]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[3]i


Court 5 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Shuko Aoyama (JPN)/Zhaoxuan Yang (CHN) vs. Alla Kudryavtseva (RUS)/Alexandra Panova (RUS)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Giulia Morlet (FRA)/Diane Parry (FRA) vs. Kiki Bertens (NED)[13]/Johanna Larsson (SWE)[13]i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Gabriela Dabrowski (CAN)[9]/Yifan Xu (CHN)[9] vs. Samantha Stosur (AUS)/Shuai Zhang (CHN)i
MEN’S DOUBLES – First Round
Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA) vs. Pablo Carreno Busta (ESP)[10]/Guillermo Garcia-Lopez (ESP)[10]i
MIXED DOUBLES – First Round
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. Jessica Moore (AUS)/Matt Reid (AUS)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Daria Kasatkina (RUS)[26] vs. Marketa Vondrousova (CZE)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Karen Khachanov (RUS) vs. Tomas Berdych (CZE)[13]i
MEN’S SINGLES – Second Round
Renzo Olivo (ARG) vs. Kyle Edmund (GBR)i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[16] vs. Veronica Cepede Royg (PAR)i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Xenia Knoll (SUI)/Nina Stojanovic (SRB) vs. Irina-Camelia Begu (ROU)/Saisai Zheng (CHN)i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Jean-Julien Rojer (NED)[11]/Horia Tecau (ROU)[11] vs. Constant Lestienne (FRA)/Corentin Moutet (FRA)i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Raven Klaasen (RSA)[8]/Rajeev Ram (USA)[8] vs. Roman Jebavy (CZE)/Jiri Vesely (CZE)i
MIXED DOUBLES – First Round
Alla Kudryavtseva (RUS)/Daniel Nestor (CAN) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[6]/Jean-Julien Rojer (NED)[6]i
MIXED DOUBLES – First Round
Virginie Razzano (FRA)/Vincent Millot (FRA) vs. Casey Dellacqua (AUS)/Rajeev Ram (USA)i


Court 10 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – Second Round
Andre Begemann (GER)/Philipp Oswald (AUT) vs. Julio Peralta (CHI)/Horacio Zeballos (ARG)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Yulia Putintseva (KAZ)/Natalia Vikhlyantseva (RUS) vs. Kirsten Flipkens (BEL)/Francesca Schiavone (ITA)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Alizé Cornet (FRA)/Elise Mertens (BEL)i
MIXED DOUBLES – First Round
Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Farah (COL) vs. Christina McHale (USA)/Brian Baker (USA)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Abigail Spears (USA)[8]/Katarina Srebotnik (SLO)[8] vs. Lara Arruabarrena (ESP)/Arantxa Parra Santonja (ESP)i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S SINGLES – Second Round
John Isner (USA)[21] vs. Paolo Lorenzi (ITA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Hyeon Chung (KOR) vs. Denis Istomin (UZB)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Shelby Rogers (USA)/Heather Watson (GBR) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[14]/Kristina Mladenovic (FRA)[14]i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3] vs. Naomi Broady (GBR)/Maria Sanchez (USA)i


Court 16 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Manon Arcangioli (FRA)/Alizé Lim (FRA) vs. Jennifer Brady (USA)/Alison Riske (USA)i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Marcin Matkowski (POL)[12]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[12] vs. Andres Molteni (ARG)/Adil Shamasdin (CAN)i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Elena Vesnina (RUS)[14] vs. Varvara Lepchenko (USA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Nicolas Kicker (ARG) vs. Pablo Cuevas (URU)[22]i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Magda Linette (POL) vs. Ana Konjuh (CRO)[29]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Su-Wei Hsieh (TPE) vs. Taylor Townsend (USA)i
MEN’S SINGLES – Second Round
Andreas Seppi (ITA) vs. Fabio Fognini (ITA)[28]i
WOMEN’S SINGLES – Second Round
Mariana Duque-Marino (COL) vs.Magdalena Rybarikova (SVK)i


Court 18 — From 1:30 PM IRDT
MEN’S DOUBLES – Second Round
Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA) vs. Jonathan Erlich (ISR)/Andre Sa (BRA)i
WOMEN’S DOUBLES – First Round
Oksana Kalashnikova (GEO)/Ipek Soylu (TUR) vs. Naomi Osaka (JPN)/Monica Puig (PUR)i
MIXED DOUBLES – First Round
Kveta Peschke (CZE)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) vs. Andreja Klepac (SLO)/Dominic Inglot (GBR)i
MIXED DOUBLES – First Round
Coco Vandeweghe (USA)/Max Mirnyi (BLR) vs. Yaroslava Shvedova (KAZ)[5]/Alexander Peya (AUT)[5]i
MEN’S DOUBLES – Second Round
Purav Raja (IND)/Divij Sharan (IND) vs. Oliver Marach (AUT)[15]/Mate Pavic (CRO)[15]i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: