نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2012, 11:44 AM   #223
فالوتورو
Member

آواتار فالوتورو

پستها: 37
سپاس: 43
در 26 پست 112 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: داوید فرر - گریگور دیمیتروف

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hiva14896 نمایش پست ها
سلام به دوستان تنیسور و تنیس دوست
من یک خانم 33 ساله هستم که از بچگی عاشق تنیس بودم اما به دلیل پاره ای مشکلات و برنامه هایی که دیگران برای زندگیم چیدن تا الان فرصت ورود به این ورزش رو نداشتم.
اما الان دلم میخواد این ورزش رو شروع کنم. میدونم شاید بهم بخندید ولی خوب دوسش دارم دیگه.
حالا از شما حرفه ای ها کمک میخوام راهنماییم کنید از کجا شروع کنم و کدوم باشگاه رو در غرب تهران بهم پیشنهاد میدید؟ مربی خوب در غرب تهران میشناسید. مثلا استادیوم آزادی شنیدم چند تا زمین تنیس خوب داره. مربی هاش هم خوبن؟ راکت چی بخرم؟ اگر هم بهم میخندید عیب نداره فقط لطفا راهنماییم کنید.
مرسی
سلام
سطح کیفی مربیان متناسب با درجه بندی اونها از طرف فدراسیون تنیس هستش .
به نظر من برای شروع بهتره از یک مربی درجه 3 یا 2 استفاده کنید تا ارزون تر باشه
زمینهای تنیس آزادی و برق آلستوم و موسسه خیریه عمل (نزدیک پونک) در غرب تهران و شهرک غرب و انقلاب در شمال غربی گزینه های خوبی برای بازی هستند.
انتخاب راکت بستگی به نظر مربی و مبلغی که برای راکت هزینه می کنید داره (از 30000 تا 300000 هزار تومان)
اگرچه تاریخچه تنیس در کشور ما هیچوقت اونطور که باید درخشان نبوده ولی قهرمانانی داشته که دوران طلایی خودشون رو بخصوص در بخش بانوان در سن بالای 30 سال تجربه کرده اند. توصیه می کنم با مراجعه به سایت فدراسیون تنیس سرگذشت خانم صدیقه حسنی رو بخونید که در سن 39 سالگی تنیس رو شروع کردند.
فالوتورو آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی فالوتورو به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: