نمایش پست تنها
قدیمی 11-06-2012, 12:14 PM   #12
rbastany
Member

پستها: 47
سپاس: 81
در 27 پست 156 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer & david ferrer

اندی ماری: تنیسورها هم فوتبال بازی می کنند

سایت گل- اندی ماری، تنیسور سرشناس اسکاتلندی در طول سال هایی که در اسپانیا زندگی می کرد، احساسات عجیب و جالبی نسبت به دو تیم رئال و بارسا پیدا کرده بود. او این روزها فقط و فقط به عشق راکت و توپ تنیس زندگی می کند و البته فوتبال هم یکی از رشته های مورد علاقه اوست که با جزئیات تمام مسابقات این رشته را نیز دنبال می کند. اندی ماری در گفتگو با «فور فور تو» در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد ؛ از دنیای تنیس گرفته تا دنیای فوتبال

او در بخشی از صحبت هایش گفت:« اگر فضا و زمان خالی داشته باشیم، سعی می کنیم که کمی هم فوتبال بازی کنیم. به عنوان مثال در هامبورگ یک پیست سرپوشیده هست و یا در ایندین ولز، یک زمین چمن خیلی بزرگ وجود دارد. البته فوتبال بازی کردن های ما خیلی هم جدی نیست؛ چون هیچ کسی دوست ندارد مصدوم شود. فوتبال فرانسوی ها خیلی خوب است؛ فوتبال تنیسورهای آمریکای جنوبی هم همین طور و البته نادال هم خیلی خوب فوتبال بازی می کند. در مورد فوتبال صحبت های زیادی شنیده می شود و خیلی درمورد فوتبال بحث و گفتگو می کنیم»

جالب اینجاست که گذشته این تنیسور اسکاتلندی پیوند عجیبی با فوتبال و باشگاه بارسلونا داشته. ماری در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به روزهای زندگی در ایالت کاتالونیا گفت:« من برای 4 سال در اسپانیا زندگی می کردم و سرمربی ام اشتراک یک ساله تماشای بازی های بارسا را داشت. این درحالی بود که او یک هوادار افراطی رئال بود. اتفاقی که خیلی عجیب بود... او برای تماشای تک تک بازی های بارسا به ورزشگاه می رفت و ساکت و آرام بازیها را تماشا می کرد و هر زمان که بارسا گل می زد، حس نفرت او را فرا می گرفت.»

ماری درادامه به این نکته اشاره کرد که او هم همراه با مربی اش برای تماشای بازی های بارسا به ورزشگاه می رفت و از تماشای بازی های تیم کاتالان لذت می برد. او با مروری به گذشته گفت:« من چندین بازی فوق العاده بارسا مقابل میلان یا سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا راتماشا کردم. از دیدن بازیکنان تهاجمی ای مثل اینیستا، دکو، مسی و رونالدینیو هم خیلی لذت می بردم.»
rbastany آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rbastany به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: